- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Huawei P30 Pro - teletalálat
- iPhone topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Telekom mobilszolgáltatások
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Milyen okostelefont vegyek?
- OneOdio OpenRock X - a koncertterem ajtaja nyitva
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Lokids
addikt
válasz
szasanyi #10262 üzenetére
Az a baj, hogy 100-ig bezárólag nehéz olyan széket ajánlani, ami 120 kg felett is bírja. Sok gamer székre ráírják, hogy 150kg-ig, mert a gázrugó annyit tud. Majd a szivacsozás és a szerkezet többi része 1-2 év után megadja magát.
100-ig ha új kell én most nem is tudok olyan széket ami 120kg felett van hitelesítve és nem valami noname kínai átmatricázva. Ráadásul a megadott méret miatt a "bucket" design nem is jó, mert az szűk.
A legolcsóbb, ami talán megfelel az az Arenaracer Supreme. Ebben az árkategóriában kevés irodaszék van ami bírja.A fentebb linkelt Boston még 1 jó választás lehet. Anno IBM-ben az alapváltozata volt a széknek. Nem szerettük túlságosan, de a célnak tökéletesen megfelelt és bírta. Kevés ment tönkre az évek alatt. De itt már a 150K+ ársávot érintjük.
Bármennyire is rossz kimondani, de aki kövér az vagy fizet sokat, vagy gyakran cserél széket.If you chase two rabbits you will lose them both.
-
LLKobe
veterán
válasz
szasanyi #10219 üzenetére
Kipróbálás nélkül bármilyen széket is venni lutri. Még egy Herman Miller is olyan, hogy nekem a világ legjobb széke, más meg 10 perc után kiszállna belőle.
A megadott összeghez EZ van a legközelebb ami új és ajánlható.
Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!
-
rAY.BAN
tag
válasz
szasanyi #10187 üzenetére
Lehet rosszul tettem fel a kérdést; de hol 1280 EUR ahonnan szállítanak Magyarországra is? A hivatalos HM oldalról ugyanis nem szállítanak: [link]
We currently deliver to the UK, France, Germany, the Netherlands, Austria, Spain, Italy, Denmark, Sweden, Finland, the United States of America, Canada, Japan, China and South Korea.
(Én tudok most 1153 EUR-ért Csehből is egyébként, de onnan se szállítanak M.o.-ra...) -
-
Prowler
senior tag
válasz
szasanyi #10072 üzenetére
Amikor a helyére kattan a háttámla annyi hangja van, de nyekergést, recsegést eddig nem tapasztaltam. Hintázásnál van egy halk kattogás, de azt a funkciót nem használom/használtam soha szóval nem tudom, hogy hiba vagy idővel "bekopnak" az alkatrészek.
Veremivadék Undorkutya
-
Dr. Akula
félisten
válasz
szasanyi #10034 üzenetére
Volt gémer székem, 2 hete kiraktam a kuka mellé, hál istennek elvitték azt is.
Letört az ülés magasított oldala, az eleje lelógott, a gázrugó kiütötte a talp alját, meg pár törött csavar elgurult valamerre. És baromi kényelmetlen volt, még a most ideiglenesen használt ebédlőszék is ergonomikusabb. A következő inkább legyen valami masszív irodai, amit egész napos ücsörgésre terveztek. Sőt, bírja a fetrengést, mert olvasásnál, filmnézésnél nem fogok 90 fokban ülni rajta az biztos.
-
Dr. Akula
félisten
válasz
szasanyi #10027 üzenetére
Szinkronmechanika. Ez is emeli valamelyest a lábad, de nem 1:1-ben, tehát hátradőlve kényelmesebben fogsz ülni, nem 90 fokban behajolva. A hintás szék simán csak felborít.
Egy kis emelés a hátradőlésnél nem árt, hogy ne akarj lecsúszni a székről, de azért ne a nyakadba kerüljön a lábad.
[ Szerkesztve ]
-
Maxtreme
addikt
válasz
szasanyi #10021 üzenetére
néztem, csak sajna a szövetbőr nálam nagyon nem opció. Tapasztalatom alapján max 4 évet bír és szétfoszlik a f*xba...
Ja igen arról ne is beszéljünk.. tényleg az ember néha venne pár full alapnak mondható dolgot, és vagy 5x-ös áron kapna, vagy egyáltalán nem talál... és akkor csoda ha külföldről rendel ezzel "szemét módon", nem támogatva a magyar gazdaságot...
Egyébként megfordult az is a fejemben (mert a szék többi része kifogástalan) hogy ehhez alkatrész, de ugy érzem esélytelen.[ Szerkesztve ]
-
-
Lokids
addikt
válasz
szasanyi #10014 üzenetére
HA mindenképp gamer széket akarsz, akkor a Noblechair. Magyarban is több helyen elérhető. De szerintem ne a műbőr verziót. Esetleg Arenaracer szék. Kb ugyanaz a kategória, mint a Noblechair.
Viszont mindenképp próbáld ki, mielőtt ennyi pénzt kiadsz érte.
If you chase two rabbits you will lose them both.
-
LLKobe
veterán
válasz
szasanyi #10008 üzenetére
Látom nagyon a gamer vonalon mozogsz, miért nem veszel egy profi irodai széket?
Mindenben jobb lenne.Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Philips LCD és LED TV-k
- Autós topik
- Milyen videókártyát?
- Okos Otthon / Smart Home
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Interactive Brokers társalgó
- További aktív témák...
- Legion Y540-15IRH 15.6" FHD IPS i5-9300H GTX 1660 Ti 16GB 512GB NVMe+1TB SSD magyar vbill gar
- Bomba áron dobozos Lenovo Legion 5 /Ryzen7-5800H 32GB 512+256GB SSD RTX 3070 8GB 165 Hz Gari
- Latitude 5430 27% 14" FHD IPS érintő 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- PowerColor RedDevil RX 7800XT 16GB első sorban CSERE!
- Precision 7550 15.6" FHD IPS i7-10875H RTX 3000 16GB 500GB NVMe gar
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest