Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n0_gAboR

    őstag

    válasz Dilikutya #37 üzenetére

    attol meg hogy nem erre a platformra keszult, megy a PS, és a 3DS is nem?
    akkor mi a gond, annyival lassabb egy pc-n? (és most egy ugyanolyan aru mac és pc között kérdezem). kezelhetőséggel meg ne jojjon senki, mert mindenkinek az a jo amit megszokott. akinek van ra igenye a winXP-t is kurvajol kezelhetove lehet tenni, aki meg alig hasznal gepet, annak mindegyik nehezen kezelheto gyakorlat hianya miatt..

  • casenoid

    tag

    válasz Dilikutya #37 üzenetére

    1et értek!
    Kicsit másképpen is megközelíteném a kérdést. Nem simán két márka, szgép teljesítmény/sw közötti különbségről van szó.

    Voltam kint barátoknál Kanadában. Kint csak néznek, hogy PC?
    Figyusztok, ott minden van és olcsóbb! Itthon full rablás minden, nem csak a MAC.
    1500-1800 forintért (!!!) sima boltban Audio CD-t, DVD filmet veszel! itthon 3x annyi!
    MAC nem drága kint, és tele vannak hozzá programmal. Nem reklámozom, de warez szinten is úgy tele vannak, mint EU-ban a PC-re.
    Aki meg használt komolyabban Amigát, vagy bármi nem-PC-t, az tudja mi az az érzés,hogy sajátodnak érzed a kompid, érzed a hobbi érzést.
    Nekem nincs Mac-em, de kint hetekig használtam. Iszonyú jó érzés, mindent metalálsz, nem csinál idióta dolgokat mint egy WinFos, és tényleg nincs vírus.
    Srácnak dual 2.5GHz-es G5-je volt, igaz studiója van, ahhoz kell is. Zenészeket régóta ismerek itthon is, egy jó Mac az kell ehhez is, ahogy használtunk kint Fotyocsoppot meg mást. Játszottunk mindenféle autóversenyes és más nyavajákkal - nem vagyok otthon game nevekben, sorry.

    Szóval ez a PC vs Mac dolog majdnem kultúrális különbség. Nehéz elmagyarázni itthon, ahogy kint meg nem értik fordítva nézve. Ettől amúgy a PC nem szar, de kint az autózás, az autók és sok minden más másként van megélve, szeretve.
    Jó példa, napi 5000 forintért béreltünk SUV-t (Chevy Trailblazert), 100 forint/l a benzin, 4.500 forint/napért egy 3.5 literes luxus limót, meg kapsz havi $60CAD-ért olyan sávszélt, hogy majd bef*stam - 2 megabyte-al töltöttünk le, fel 1!!
    Aztán béreltünk egy 6 személyes Mercury motoros motorcsónakot, óránként 6.000 forintért (négyen, 4felé oszlott...). $100-ért olyan mobilelőfizut kaptam,hogy 300 percet egész Kanada/USA-ba telefonáltunk bárhova.
    Szóval van életérzés, és sok minden más is. Ezek mellé egy Mac az jár :))

Új hozzászólás Aktív témák