Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • acdc

    csendes tag

    válasz Macc #446 üzenetére

    Na szóval, Nekem nagyon tetszenek külsőre az apple cuccok.Jó lenne egy szép és stabil gép (nem tudom mennyire stabil semmi tapasztalatom - leszámítva,hogy párszor neteztem egy kávézóba vele de akkor már megfogott,hogy nem volt ventilátor a procin és az átlátszó egér nagyon tetszett,meg az egész, nem olyan mint most már 3éve volt aszem és 400 mhz lehetett de a haveromnak akkor volt már pc-je de nem akarta elhinni,hogy csak ekkora a procija).
    Én már annyit szívtam vinnel 98-me ,hogy be akartam fejezni az egészet de ekkor jött az xp.hát ez azért már más (együtt vele a gépcsere) de a tökéletestől messze van.Úgy ahogy mire kitapasztaltam a dolgokat milyen progi milyen finomhangoló stb.. Msi,Asus cuccok
    Végül is van egy stabil rendszerem de ilyen dolgogtól,hogy pl. a saját oprendszeremen a saját dvd meghajtómmal rendszergazdai jogosúltságokkal vagy akár rendszergazdaként bejelentkezve nincs teljeskörő jogom a cd meghajtómhoz ez kész.....egy csomo dolgot nem tudtam feltelepíteni ami buzi cab fálj volt csak ha vinyóra átmásoltam,persze lehet én vagyok luzer de asszem a win hibáit hosszassan lehetne sorolni.
    A szerver 2003-nál meg ati vga-val sehogy se tudok 3d támogatást.A longhornnal előre félek mennyit szívok majd. Tutko gépcsere kéne egy alfa versiót már próbáltam de mint a csiga p4-en.Billék szerint 1giga rammal 3.2p4-el jó vga-val (d9-es asztal hardveres támogatás stb..) menni fog.
    A gamekről meg anyit pc is mélyen zsebbe kell nyúlni hiábba vettem kurva drága dolgokat a doom3, far cry már kicsit gáz volt.
    Úgyhogy már jo lenne egy masina amit nem kell állandóan bővítenem. Ha beválík a mac akkor majd eldöntöm lehet ibook vagy emac + playstation2 lesz a vége aztán végre egy jódarabig nem kell beleölnöm több lóvét.

    Amúgy de jó,hogy itt a firefox winen mer már az netezéstőis is kezdtem megundorodni, operával nyomultam csak sok oldalnál gázos nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák