Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UX

    junior tag

    válasz Czo #37570 üzenetére

    Mert rendszerető vagyok.
    Nem "piszkálni" akarom, csupán meg szeretném nézni őket, lapozgatva. Ez talán nem túl nagy elvárás.
    Azért nem a Képek alkalmazásban vannak mert értelmetlen ott rendszerezni őket.
    Az egyik vállalkozás az egyik mappában, a másik a másikban van, és azon belül sok mappa, a mappákban képek, fájlok stb.

    Csak egy példa:
    1 ügyfélhez tartozik 5-6 képsorozat, (max. 80 kép) 3d fájlok, excel dokumentumok, pdf fájlok. Ezeket mappázom, de egy mappában van hogy 2 fajta dokumentum is van és néhány fotó.
    Most a képekben is külön rendszerezzem albumokban emiatt?

    Onedrive-ot nem ismered, de nyilván el tudsz képzelni egy felhő alkalmazást, hisz egy mappa rendszer, semmi más.
    Én amit fotózok, az megy azonnal a felhőbe, a filmtekercs mappába ömlesztve. És ezt a filmtekercs mappát átnézni a legnehezebb ezen a rendszeren.

    Gondolom más is így rendszerezi a dolgait, mondjuk ha az autójához létrehoz egy mappát, abba belerakja a dokumentumokat, és nyílván nem hoz létre külön a fotók alkalmazásban is.

    Próbálj elképzelni más élethelyzetet is mint a tiéd.
    Biztos van olyan is akinek faék egyszerű az élete, (nem megbántva senkit), annak valószínű nincs számítógépe, vagy csak a fotóalbumokra van szüksége.

    Webdesign tervezéshez is elmentettem egy rakás fotót ötletnek, azokat is külön rendszereztem, de a kész tervek mappában is van többféle fájl.
    Én meg azt nem értem hogy te hogy tudod teljesen elkülöníteni a fotókat?

Új hozzászólás Aktív témák