- Bővül a One UI 8.5 béta, régebbi Galaxy készülékek is csatlakozhatnak
- Fotók, videók mobillal
- Úttörő Exynos chippel készül a Samsung
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Oppo a Vivónak: hagyd otthon a telekonvertert!
- Apple iPhone 17e – mágnesek ereje
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- Milyen okostelefont vegyek?
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Veriakilis
őstag
válasz
rokefeller
#3434
üzenetére
Egyetértek veled.
Már régóta akarok Live-al netezni, az Uhu-Linux Live 1.1-el is próbálkoztam kb. vagy 1-2 éve. Aztán jött a 2.1, az meg el sem indult az akkori Dual-core procin.
Az egyik régebbi hardveremmel, és az 1.1-el egyetlen egyszer sikerült a netre menni úgy, hogy működött is,- ellentétben a mostani helyzettel.
Nem értem, hogy akik a Linux-Kernelt, és a Disztribúciókat készítik, azoknak nem jut eszébe az, hogy sokkal népszerűbb lenne a Linux, ha gondolnának azokra is, akik csak felhasználói szinten akarják használni a Linuxot.
Meg esetleg észrevehetnék akár az egyik reklámot is: betárcsázós internet: 'tessék mondani, és mit eszik?'.
Szóval a modemes internet kapcsolat létrehozásnak ma már csak a második helyen lenne a helye,- első helyen az adsl kéne hogy legyen, és simán elérhető, és beállítható kéne hogy legyen grafikus felület alól is..
Kap az ember a szolgáltatótól egy felhasználó nevet, meg egy jelszót, és azt várná, hogy egy-két kattuntással, és a két adat begépeléséve lsimán létrehoz egy kapcsolatot, pont úgy, pont olyan egyszerűen mint a win alatt.
Veriakili
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4270, 100% Akkumulátor
- Creality HALOT ONE gyantás nyomtató
- TP-Link TP1600G-28TS switch // Számla - Garancia //
- iPhone 12 64GB 100% (1év Garancia) Több színben is elérhető! - ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- LENOVO ThinkPad T14s Gen 2i touchscreen - i7-1185G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


