Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Lenry #13292 üzenetére

    Sikerült tovább olvasni már akkor is ;)
    Nekem is ez volt a bajom először, hogy a böngészdék lassúak.

    Na most egy atom régi géptől (amit ő írt, az még nem is annyira gyengusz, mint amiket én használok), nem várod el a villámgyors sebességet, de azért valamilyen szinten legyen használható, ugyebár. Az XP azon a gépen meg sem mozdul, 2000 elavult.
    Ubuntun nekem is rohadt lassú a Króm, meg az FF is 256Mb-al, de kb. ugyanannyira. A Slitaz Midori böngészője viszont sokkal gyorsabb ezeknél ugyanazon a gépen. Az xxxterm is (ez is grafikus, Flash támogatással). És az sem mindegy 256-512Mb RAM esetén, hogy mennyit zabál le az oprendszer, mennyi marad a böngészdének.
    Egyéb programokból is vannak, amik gyenge gépekre valók, Gimp-et meg nyilván nem fogok egy 700MHz-es procira rakni :D

    Na most egy LXDE használhatósága egy XP-hez képest semmivel sem rosszabb. A Slitaz Openbox-os felülete sem rettenetes. Különben meg ha már egyszer eldöntötte, hogy akkor Linuxozik, akkor csak van annyi esze, hogy köt némi kompromisszumot, és vállalja be, hogy akkor ehhez kell majd egy kis megszokás, és tanulás.

    "plusz továbbra is fenntartom, hogy semmi értelme szenvedni a Linux-szal, ha még soha nem használta, akkor ne más gépén próbálkozzon"
    Ebben mondjuk igazad van. Persze az is működik, hogy addig nála hesszel az a gép, amíg össze nem kalapálja az oprendszert.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák