Hirdetés
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Milyen okostelefont vegyek?
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S21 és S21+ - húszra akartak lapot húzni
- Xiaomi Watch 2 Pro - oké, Google, itt vagyunk mi is
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- iPhone topik
- Üzemidőt áldoz a fényerő oltárán a Garmin Fenix 8 Pro
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bambano
titán
a systemd-ben levő cuccok jelentős százaléka nem működik.
megismétlem: NEM MŰKÖDIK. az svr4 init töredékét se tudta annak, amit a systemd, de azt mindig megcsinálta jól.a másik probléma, hogy a unix attól lett unix és sikeres, hogy kis, egyszerű építőelemekből van összerakva. van másik irányzat, azt windowsnak hívják. windowsos szemlélettel unixot programozni alapvető tévedés, mintha egy vegán arról kezdene vitatkozni, hogy a bélszínt mennyire átsütve szereti.
a harmadik probléma, hogy egy közösség által összelapátolt rendszerben egy őrültnek ekkora hatalmat adni a kezébe pocsék ötlet. különös tekintettel arra, hogy pöcstering nem először próbálkozott és bukott meg a hülyeségével, lásd pulse audio.
a negyedik probléma, hogy senkinek nincs joga ekkora pénzkidobásra kényszeríteni senkit, amennyibe a systemd megtanulására fordítandó erőforrás kerül, különös tekintettel arra, hogy egyébként a systemd nemlétező problémákra ad (rossz) megoldást.
tehát a 2-4 problémák akkor is a systemd ellen szólnának, ha egyébként az rendesen működik. de mivel ettől a rendes működéstől igen messze vagyunk, az, hogy a systemd megvalósítása egy rakás sz.r, übereli az összes többi problémát.
további probléma még, hogy például akik devuant fejlesztenek, fejleszthetnének debiant is, ha nem ette volna bele a fene a systemd-t a debianba. azzal, hogy systemd-s lett a debian, pazarlódik a munkaerő és lassul a fejlesztése. így eljutottunk odáig, hogy akik eddig debianra alapozták az életüket, azoknak most jelenleg nincs működő oprendszer választási lehetőségük.
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Szólánc.
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen okostelefont vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- HiMedia lejátszók
- Chieftec játék értékes nyereményekkel!
- További aktív témák...
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2133
- Önerő nélkül is elvihető! Részletfizetés. 27 % Áfás számlával Dell Alienware QD-OLED gamer monitor
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3318
- 14" Dell Latitude laptopok: 5400, 5480, 5490, 7480, E6410, E6440, E5450 / SZÁMLA + GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! 3TB Western Digital WD RED SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest