Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    No, hogy ne csak beszéljek arról, hogy postoljatok munkákat, ezért így teszek én is (bár nyúltáp már lehet nem látja, ezúton is boldog VOLT-ot :D)

    [link]
    A modell eddig 928 poly, mellvértestől, vállpáncélostól, csattostól mindenestől. cél ismét 6-8k poly maximum... Monduk itt a fejre el fog menni sok gyanítom...

    [link]
    Itt egy röpke render róla, a közelebbi a low poly verzió, a távolabbi a subD verzió, kb így nézne ki, ha most beimportálnám ZBrush-ba...

    Az emberkét nem én csináltam, de az a baj ezzel a lovaggal, hogy ahogy elképzelem, egy teljes low poly arcot kell majd csinálnom hozzá (a sisakját a kezében akarom majd, hogy tartsa, a másikban meg a kardját... vagy valami hasonló). Az előző mariner-es próbálkozásban az volt a jó, hogy legalább csak az arc felét kellett modellezni, a szeme a sisaktól úgysem látszott volna... De most tökre élvezem ezt a lovagot, és legalább már tudom, hogy mit fogok rajta csinálni, és hogy mihez használok majd ZBrusht... (meg van referenciaképem, továbbá szinte concept artom is (MAGUS Első törvénykönyv, 39. oldal, Lovag :D, bár a 61. oldal Ranagol Paplovagja is majd rajta lesz egy kicsit :D )

    [Szerkesztve]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák