Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Hunreal #7 üzenetére

    Igen, még csiszolódik, mobilról szedtem össze :)

    Illetve , ha valaki szeretne topicgazda lenni, kérem a megfelelő helyen jelezze, én egyelőre nem találtam meg az útját, meg lehet nem tudnék annyit tenni, amennyit elvárna a topic :D

    Meg lehet nem is lehetek, mert ha már nem makulátlan az "életem", akkor nem lehetek :D

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • crok

    nagyúr

    válasz Hunreal #25085 üzenetére

    A Digi SIM hálózatát állítsd át 2G-re, nyelv maradjon angolon, többit elintézi elvileg a MIUI.. Ha nem akkor Mi account alatt állítsd át a telefonszámot (ideiglenesen) a Digi számra, kéne menjen az SMS.. egy restart és meg is vagy szerintem, utána mehet vissza LTE-re a Digi SIM.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • crok

    nagyúr

    válasz Hunreal #25087 üzenetére

    @Hunreal: Bocsi, keverem a szezont.. egy másik topikból éjjel már cache-ben maradt egy Digi.. de vége jó minden jó :D

    @tranceplanet: kiváló és igen, ha a spoofing-ot kihagytad akkor a hivatalosnak nézhette.. van egy másik megoldás is hogy ne hivatalosnak nézze - a detach módszer, pl. a TeMeFI-vel - de szerintem már ne bolygassuk tovább ha megfelelt így is :) Ha mégis kellene a dolog akkor itt van a TeMeFI és detach a metódus leírása, Youtube-ra a hármas metódust ajánlja a dev (az elv egyébként pontosan a fordítottja annak, mint ami a Titanium Backup-ban a Market link kapcsolása volt) az esetleges visszaállításra meg ezt.

    Hogy biztonságos-e ha marad minden: igen, nem kell Magisk-al adnod semminek root jogot ha nem akarsz, ha valami kér és nem akarsz adni akkor elutasítod és jónapotkívánok'. Annyi a bibi, hogy ugye a banki appok elől el kell rejteni (Magisk Hide-al a root-ot, Magisk Manager Hide-al a Magisk Manager-t) meg ma már vannak trükkös appok, amik indirekt módon nézegetik, hogy "módosított" rendszert használsz-e, pl. Pokemon GO / Ingress nézi, hogy van-e a belső tárhelyen TWRP könyvtár, mert ha van akkor nyilván nyitott a bootloader és minimum custom recovery már van fent tehát "nem biztonságos".. A Magisk topik összefoglalójában a "gyorstalpalóba" olvass majd esetleg bele. Meg ugye most szigorított a Google a SafetyNet ellenőrzésen is. Valamint ha ez egy friss telepítés (nem tudom mennyire mélyedtél bele..) de V20.4 felett a Magisk-ban a Magisk Hide funkció alapból ki van kapcsolva - azt be kell előtte kapcsolni.. vagy fogod a mindenkori legfrissebb Magisk uninstaller-t és legyalulod ha nem kell másra a root. A Lucky Patcher-t viszont szedd le, mert a root-ot kereső appok általában harapnak a Lucky Patcher-re és hasonló, biztosan root-ot igénylő appokra (hiszen mindek lenne fent ha nincs root..).

    Képernyőzár: Nem lehet beállítani a Havoc beállítások -> rendszer -> gombok -> power menu-ben van lockdown-al? Vagy ugyanitt pl. home gomb hosszan nyomására hogy zárjon le? Más telefonra de szintén Havoc-on (meg kb minden máson is) szerepel ez mint lehetőség (még MIUI-n is). Esetleg a Tiles-al (vagy hasonló app-al) a Quick Tile-ok közé lehet tetetni képernyőzár QT-t. De egyébként van widget is, pl. a Naptime [link] -ban is van képernyőzár widget (de ehhez lehet kell root.. már meg nem mondom, én root-al használtam), aztán van F-Droid-on is Lock app amit ki tudsz tenni és annyi funkciója van összesen hogy ha elindul akkor lezárja a képernyőt, pont úgy működik mint egy widget :D Play-en is rengeteg megoldás van.

    Recovery: Havoc-ban a Havoc beállítások -> rendszer -> gombok -> power menu-ben van olyan hogy Power menu - ott ki lehet választani hogy recovery restart legyen benne mint opció a power menu-ben. Esetleg a fejlesztői menüben nincs olyan, hogy Advanced power menu? Ott hozzá lehet adni, hogy Advanced reboot és onnan mehetsz recovery-be. Vagy Havoc beállítások -> Gombok -> Power -> Power menu, ilyesmi néven szokott még talán futni. És milyen ADB adatkábeles megoldással megy kizárólag? fastboot boot [twrp image neve] vagy fastboot reboot recovery? Lehet nem "telepítetted" rendesen fastboot flash-el csak egy fastboot boot volt és azért nem megy be recovery-be? Csak ötlet..

    UI: Brutál ez a TeMeFI app amúgy, értő kezekben eszeveszett információhalmazt ki lehet pattintani vele a telefonból (root-al).

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák