Hirdetés
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung Galaxy Z Fold6 - ugyanaz, sarkosan fogalmazva
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Tovább csúszik az Apple okosotthon hardvere
- Realme 9 Pro+ - szükséges plusz?
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Előrendelhető a Nothing Phone (3a) Pro
- Stabil pályára állt az Android 16
- Redmi Note 11 Pro 5G - a bajnokesélyes nem készült fel
-
Mobilarena
XBOX ONE TOPIK
Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Edgar2621
őstag
válasz
Ragnar95 #110918 üzenetére
Nekem is hasonlóak a tapasztalataim. Én csak párszor számíttattam be játékot, de többször jártam nálam emiatt. Tényleg nagyon változó, volt olyan, hogy egy játékom piaci ára 5000(minimum) volt, ők adtak volna érte 3000et. Olyan is, hogy az egyik héten még 7000et adtak volna egy játékomért, a következő héten már csak 4000et(bár sportjáték volt, aminél a következő közelgő megjelenése nagyon lenyomja az árat). Pár alkalommal viszont tényleg jó áron számították be a játékom, még úgy is megérte, hogy amit elhoztam tőlük az a piaci ár felett ment náluk. Alapvetően az 576 drága, de cserébe általában többre is tartják a játékokat mint a konkurencia. A különbözet a lényeg, ha jobban jössz ki ott, akkor ott kell cserélni, ha nem, akkor menni kell tovább
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- MWC 2025: A ThinkPad notebookokról sem feledkezett meg Lenovo
- Lightyear - befektetési app
- Milyen légkondit a lakásba?
- Mindennél nagyobb: tesztpadon a Ryzen 9 9950X3D CPU
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Meggyi001: Vegán? Nem vegán?
- Gaming notebook topik
- Milyen videókártyát?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest