Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz wanted5 #74537 üzenetére

    Én is így voltam és vagyok a mai napig is.
    Megjelentek a mythic dungeon-ök, én is órákat vártam mire bejutottam, mert mindenki 840+-okat vitt, én meg csak 830 voltam, pedig ott pont 840+ esett....
    Kijött a karazhan, 852 voltam, ott 855-860 esik, és mindenki 860+-tól vitte az embereket, szintén órákat vártam, és maga a végigfutás sem volt meg 2 óránál hamarabb, 3 óra körül alakult inkább, és első héten le se tudtam tolni!

    Egy guild sokat segíthet, de velük sem farmolok mythic+-okat, mert megvan egy keményebb 5ös magjuk, ők megoldják egymásközt, másra pedig már nem marad idejük, mert annyira meg nem aktívak, tehát 10es kulcsot még megoldom boostgroupokkal, néha elkapom őket a közös futásra, de akkor meg kiderül h elég bénák tudnak olykor lenni, és jobban jártam volna egy boostgrouppal... Amikor meg a weekly mythic runokat lesem a guilden belül szinte mindenki solo-ban tolta le a 12 felettieket... Most már 15öseket kéne futni...

    Tehát mythic+-ra az én guildem nem vált be. Érzésre ez csak akkor fog működni igazán, ha találsz másik legalább 2-3 embert akikkel lepacsizol (lehetőleg legyen tank és/vagy healer legalább az egyik!), és együtt mentek 1-2 random másikkal, legyen az akár guildtag. Amíg ez nem jön össze, marad az ami most van, és hidd el, 890en sem lesz feltétlen jobb, mert az elmúlt napokban már 895-900+-os embereket akarnak mindenhova! Az egy dolog, hogy pikk-pakk behívnak kisebb szinteken nagyként, de geared nem lesz belőle, tehát mindig a max-ra kell törekedni, de a játék maga eleve kb. így épül fel, hogy a geareddel egyszintű emberekkel talán +10ilvl-lel nagyobb insta jöhet szóba (ügyesebbeknek nagyobb is persze), abból kell geart szerezni, és így végigmászni a szamárlétrán. Aki nagyszintű, nem akar kicsikkel szenvedni, aki kicsi, az meg nagyokat akar h gördülékenyen menjen minden, ennek az az eredménye, hogy órákat várhatsz...

    Nálam az egyetlen ok, ami miatt a guildben maradtam, hogy megy rendesen a heti 2 raid (amikre nem is tudok mindig elmenni), heoic raidek futnak, és csordogál a gear patch-ről patch-re (ToV HC pont nighthold előtti héten ment le, EN HC pedig szintén az akkor frissen érkező ToV előtt), normálisak az emberek, viszont nem tolják életvitelszerűen a wow-ot... :DDD

    Ami a te esetedben lehet az hasonló lehet mint nálam, hogy casual szintnél jobban pörgeted, és talán valahol a semi-hardcore-nak felelnél meg te is, na ilyen jellegű guildet keress. Én próbáltam átmenni ilyenbe, de ott még a HC raid spot-ot sem garantálták volna... pedig mythic miatt mentem volna!!! DE, aki keres, az talál, nem feltétlen elsőre, de biztos találsz egy jó guildet, anélkül biztos nem leszel sikeresebb, de még guild mellett sem feltétlen. Sajnos ilyen a játék, kitartás.

    A crafted gear 865-ig húzható, ha van mellé 1-2 legendary és fegyódban is 3 nagyobb relic van, akkor eleve 875 körül kéne legyél, szóval még nem feltétlen maxoltad ki a solo-ban hozható lehetőségeket! BoE itemeket is lehet venni, vannak 920asok is jó pénzért back és waist, az is pumpálhat ha van rá gold-od.

Új hozzászólás Aktív témák