Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skyhunter

    őstag

    válasz Cathfaern #70885 üzenetére

    Félreértitek....nekem nagyon tetszik az, hogy végre van mit és hogyan csinálni. Ott van pl az Engis uccsó előtti quest. Meg kellett látogatni jó pár helyet hozzá : Outland-Area 52, Northrend-K1, Ratchet, Gadgetzan, Tanarisban egy elsüllyedt gnóm szervíz (meg is fulladtam 1xer, mert rossz házikóba akartam beúszni elsőre ;] ) és ez jó igen jópofa, kedvemre való volt. (elő is került a bankból a dalaranos gyűrű, a BT teleportos neck, a gnóm toyokból elő kellett venni a gadgetzan teleportert, stb)

    Legyen hosszú egy quest, legyen egy tárgyon CD. DE ne legyen 50 perces cd, nem lehet előre kijelölni, közben meg 6000-en várakoznak egy helyen, pvp.... Így semmi értelme. Feleslegesen baxom el rá az időt. Még alt+tab + npcscan és valami netes barangolás és/vagy zenehallgatás sem játszik, mert tuti lemaradsz. Nagyon odatették magukat a Blizzardos fiúk, de ez az első és igen nagy fekete pont nálam. Mi a jóistent gondoltak, most nagy a kezdeti lelkesedés, a hype, mindenki játszani akar. Mi a poén abban, hogy 1 óráig vársz, és közben kifolyik a szemed, vagy az ujjaid begörcsölnek a folyamatos kattintgatásban. Ezt benézték, nem kicsit, nagyon.

    A történetben maga a boss lóf@sz, szót sem érdemel...

    Én is benéztem, mert kikerült tegnap az MMO-Championra, ezért kezdte el minden hülye (én is) rávetni magát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák