Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-09-18 15:52:09

Mobilarena

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.7.9. Patch Notes
----------------------------------------------------
September Combat Missions
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I

Összefoglaló kinyitása ▼

(#451) wall2 válasza KaLeun (#450) üzenetére

wall2
(tag)

Persze, mivel a WG-nek nem jöttek be a pénzügyi számításai, ezért lépték ezt meg. :DDD No comment :C

(#452) Flatron710

Flatron710
(fanatikus tag)

Az utóbbi pár napban nem volt időm játszani. Olvasom, hogy kezdenek gyűlni a WoT-os Vérpistikék? Mennyire súlyos a jelenség ami a játék játszhatóságát illeti?
Tény, hogy az alfában is voltak érdekes figurák, de azt inkább be lehetett tudni annak, hogy teszt. Értem ezalatt, hogy lőtték egymást "modul" tesztelés miatt, bejárták a pálya legtávolabbi sarkát, ütköztek egymással, stb...

Kedvencem amikor "alpha noob" vagyok az Iwaki Alpha-val. :D ( várom, hogy a chat-et mikor lehet kikapcsolni) Szerintem aki már régóta játszik vele, az nem csinál hülyeséget és ráhatással tud lenni egymaga is a győzelemre. Nem kifejezetten azért mert "skill-es". Én inkább ezt rutinnak nevezném. Ezt természetesen mindenki megszerzi majd pár száz csata után ha a képességei engedik.

Nem túl szerencsés egy zárt - fejlesztés alatt álló -- játékba pénzért beengedni bárkit is... valószínű, hogy ők nem "tesztelni" fognak, hanem szórakozni. Anno sok bug reportot küldtem be különböző hibákról.
A felhasználók számának emelkedésével nem biztos, hogy a hibajelzések száma is növekedni fog, pedig itt az lenne a lényeg, hogy a nyílt verzió eléréséig minél több hibát szűrjenek ki a játékból... :K

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#453) Telda válasza Flatron710 (#452) üzenetére

Telda
(PH! addikt)

Mivel mondhatni lassú a játékmenet, szerintem a pistikék hamar elkopnak.

(#454) BR-Steel válasza Flatron710 (#452) üzenetére

BR-Steel
(kvázi-tag)

Sajnos mindenhol a pénz beszél ezért lépte ezt meg a WG szerintem. Annyira nem vészes szerintem a helyzet mint ahogyan sokan gondolják. Pár csatát játszottam alacsonyabb tierben megnézni milyen a felhozatal :DDD van pár anomália de elmegy pár üveg sörrel. :D A WG helyében én biztos azt csináltam volna, hogy aki csomagot vett az csak Co-op csatát tudjon menni amíg végleges nem lesz a játék. Bekerült örüljön neki, fejlesztgetheti magát mire meg kész lesz a játék tudni fog mindent. :K

(#455) Flatron710 válasza Telda (#453) üzenetére

Flatron710
(fanatikus tag)

Amikor a VIII-as New Orleans-al levadásztam az első X-es Des Moines cirkálót ( mint célpontom ), akkor nem éreztem lassúnak a játékmenetet... Alig győztem navigálni a 3 jéghegy között, ahol 888-asokat( nem elírás ) írtunk le... :D

Nekem tetszeni fog a Des Moines! ( Szeretem és talán rá is éreztem a torpedó nélküli amcsi cirkálókra... :P ) Kis kaliber? Jah... Kis HP? Jah... De amikor a teljes lövegsor újratölt ~8 mp alatt... ( és célirányosan oldalról lövöm az ellent...)

Felbecsülhetetlen! Minden másra ott a Master Card! :)

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#456) BR-Steel

BR-Steel
(kvázi-tag)

Aurora ide vagy oda, nekem nagyon bejön :D

(#457) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Ha jól fordította a g fordító akkor 20-án, GMT 11:00-tól megnyílik valami az oroszoknál, 90% hogy zárt béta kulcsigénylés, limitált példányszámban... (igényeltem kulcsot ott is, biztos, ami biztos, és az előbb jött a mail)

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#458) mikron

mikron
(tag)

Az új játékosoknak nem lehetne valami oktató módot betenni, hogy mit kell csinálni csata közben ? :((( Nem tudnak bázist elfoglalni :C nem tudják melyik hajónak mi a szerepe és rendeltetése :( Fájdalmas ami most zajlik a játékban. :F

(#459) Bende1111

Bende1111
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Ma kezdtem játszani a WOW-al és kellene egy kis segítség. :DD
A különböző típusú hajóknak mi a feladatuk? (pl cruisrek) :)
Mennyire legyek bátor velük?
Köszi a segítséget! :R

(#460) h1mpi válasza mikron (#458) üzenetére

h1mpi
(PH! nagyúr)

Akkor megyek játszani :DDD meg akarom dönteni a 6 frag-es rekordomat :P

[ Szerkesztve ]

Xtreme Gaming

(#461) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Domination. Pontban hű volt a nevéhez.

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#462) BR-Steel

BR-Steel
(kvázi-tag)

Minden kezdet nehéz. :DDD De könyörgöm ennyire. :D

(#463) h1mpi válasza BR-Steel (#462) üzenetére

h1mpi
(PH! nagyúr)

-1 az szép :D Majd meg kell tanulnia az újoncoknak, hogy a 3. sorból nem torpedózzuk szét a saját csapatunkat :D

Xtreme Gaming

(#464) mikron

mikron
(tag)

De az biztos, hogy már a játékban vannak csalók :K egy romboló 10 kill senki nem tudta megsebezni, mindenkit kapásból kilőtt. :((( Perfect Game :F

(#465) ledgeri válasza mikron (#464) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Ilyenkor prinscreen ezerrel (beépített képlopó), aztán meg report !

(#466) fsb_essex válasza mikron (#464) üzenetére

fsb_essex
(újonc)

csalók?
Szerinted hogy csalnak?

(#467) bandiras2 válasza fsb_essex (#466) üzenetére

bandiras2
(senior tag)

egy modrol van szo.
youtube:mingles with jingles 99

egy, karabban az alpha reszekent meglevo de kesobb inaktivalt celzassegito celkeresztet aktival ami szuksegtelenne teszi a bemero loveseket es nagyban javitja a citadel valoszinuseget. meg mindig a rendszer resze. remelem a public betara gyokerestul kiirtjak a rendszerbol.
tovabbi elonye, hogy mutatja a szikla es fustfuggony mogott levo celpontnak megfelelo celkoordinatakat is. kijossz a szikla mogul es booom. halott vagy.

[ Szerkesztve ]

PRESS ANY KEY TO CONTINUE AND ANY OTHER KEY TO QUIT - https://youtu.be/iKcWu0tsiZM - You laugh at me because I am different. I laugh at you because you are all the same...

(#468) fsb_essex válasza bandiras2 (#467) üzenetére

fsb_essex
(újonc)

Köszi!
Ha jól értem, akkor ez csak egy célzás segítő és nem lesz tőle sebezhetetlen ahajó.
Legálisan használható?

(#469) bandiras2 válasza fsb_essex (#468) üzenetére

bandiras2
(senior tag)

nem. de ha az ellen nem manoverezik mikozben kapja a tuzet, akkor nagyon gyorsan halott lesz miutan szinte csak citadelt kap. agresszoven manoverezo ellenseg ellen nem hat a mod. talald ki hova megy 3 sec mulva. jelenleg nem illegal, de remelem nagypn gyprsan az lesz.

PRESS ANY KEY TO CONTINUE AND ANY OTHER KEY TO QUIT - https://youtu.be/iKcWu0tsiZM - You laugh at me because I am different. I laugh at you because you are all the same...

(#470) LK

LK
(őstag)

Hogy visszataláljak......

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#471) h1mpi válasza LK (#470) üzenetére

h1mpi
(PH! nagyúr)

kedvencek gomb? ;]

Xtreme Gaming

(#472) LK válasza h1mpi (#471) üzenetére

LK
(őstag)

Az meg mi? :DDD Még nem jutottam be a bétába,de figyelem a történéseket,remélem kevesebb lesz a retard ebben a játékban. :) Amit alkotsz a bétában,azt átviszik a normál játékba?

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#473) BR-Steel válasza LK (#472) üzenetére

BR-Steel
(kvázi-tag)

Nem, mindenkinek törlik. :K Tiszta lappal kezdődik a játék.

(#474) LK válasza BR-Steel (#473) üzenetére

LK
(őstag)

Tehát ez úgy működik,mint a wotnál a tesztszerver. Nem tudni mikortól lesz éles?

(#475) BR-Steel válasza LK (#474) üzenetére

BR-Steel
(kvázi-tag)

Biztos még pár hónap el fog még telleni, mivel még az orosz,angol, német hajók nincsenek bent a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#476) ledgeri válasza bandiras2 (#469) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Én ezt úgy módosíttatnám, hogy ai ellen legyen bekapcsolva térkép-hajótípus-elécélzás gyakorlónak, hisz az ai azért van... De Ember ellen ne lehessen használni...

(#477) BR-Steel válasza ledgeri (#476) üzenetére

BR-Steel
(kvázi-tag)

De az biztos, ha ez a játék is szép lesz "mod" -olva akkor szerintem lehúzhatják a rolót nagyon hamar.

(#478) fsb_essex válasza ledgeri (#476) üzenetére

fsb_essex
(újonc)

És, most ez bekapcsolható vagy csak a moddal?

(#479) ledgeri válasza fsb_essex (#478) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Nem tudom pontosan... keress rá a érdekel...

(#480) fsb_essex válasza ledgeri (#479) üzenetére

fsb_essex
(újonc)

Hol keressek rá? Ebben a fórumban? Vagy van valahol WoWs leírás amiben ez benne lehet?

(#481) ledgeri válasza fsb_essex (#480) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Google szintre gondoltam...

(#482) BR-Steel válasza ledgeri (#481) üzenetére

BR-Steel
(kvázi-tag)

Még pár napig használhatják a gyökerek a következő frissítésben már nem tudják. :DDD :DDD Majd akkor sírnak mint a cumis malacok.

(#483) ledgeri válasza BR-Steel (#482) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Miért nem?
Ha azért mert azt is utána kell frissíteni, akkor az csak időleges megoldás... ha meg hivatalosan tiltott akkor boldogság!

(#484) mikron válasza ledgeri (#483) üzenetére

mikron
(tag)

Hivatalosan tiltott lesz. :K :C legalább nem fognak állandóan citadellát lőni a kis noobok. :))

(#485) ledgeri válasza mikron (#484) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

YAAYYYYY :C

(#486) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Képelemző: Szerintetek ki süllyedt először a csapatomból?

Meg néha előjön egy bug: a kamerám áll, de a hajó megy tovább, ennek mi az oka, és megoldása?

[ Szerkesztve ]

(#487) h1mpi válasza ledgeri (#486) üzenetére

h1mpi
(PH! nagyúr)

Az AC mit csinált a front vonalban? :DDD

Xtreme Gaming

(#488) ledgeri válasza h1mpi (#487) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Felderít...

(#489) h1mpi válasza ledgeri (#488) üzenetére

h1mpi
(PH! nagyúr)

Az komoly teljesítmény :))

Xtreme Gaming

(#490) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy hol tudom megszerezni az aktiváló kódot ami az oldal kér tőlem, ezt esetleg rendelni kell, kérvényezni netalán fizetős? Szívesen kipróbálnánk a játékot. Köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#491) ledgeri válasza Luck Dragon (#490) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Alapból feliratkozol. és kapsz kódot ha kiválasztanak, vagy veszel egy hajócsomagot jópénzért, és bekerülsz.

[ Szerkesztve ]

(#492) Luck Dragon válasza ledgeri (#491) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Köszönöm ,akkor várunk.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#493) bandiras2

bandiras2
(senior tag)

Megállás nélkül omlik a kliens... Mi a f...???
Nem melegszik túl, mert most volt takarítva, a bordák hidegek.
AMD Athlon 64 X2 6000+ (3116Mhz); Win7 32 4Gb
GeForce8600GT
Minden le van véve minimumra a látótávokat kivéve. Ja, és laggzik is mintha muszáj lenne. Nem nálam van a hiba, a hangkapcsolat játék közben hibátlan.
Másnál is csinál ilyet?

(#494) BR-Steel

BR-Steel
(kvázi-tag)

Miért játszanak olyanok akik még azt sem tudják a hajónak melyik az eleje és a hátulja. :((( Borzalom, csatahajóval bemegy a szorosok közé majd fennakadnak a sziklákon és kilövik őket. :C Majd a végén benyögik jó lenne ha az utolsó négy hajót is kilőném, mert bukjuk a csatát. :U Én meg varázsló vagyok. :DDD

(#495) Luck Dragon válasza BR-Steel (#494) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Ugyan gyakorlás kérdése, kinek több vagy kevesebb idő kell. De majd belejőn és nem kell varazslónak lenned. :P

(#496) Telda

Telda
(PH! addikt)

Orosz a szöveg, de a lényeg látszik.
[Japán anyahajók]

[ Szerkesztve ]

(#497) Cooper911

Cooper911
(senior tag)

"Temporary game currency—tokens—will be transferred to accounts instead of gold doubloons. After the wipe of all accounts at the beginning of the Open Beta Test, all previously purchased goods will be re-transferred to players."

Ha megveszek egy prém csomagot akkor wipe után a megmaradt tokenek helyett goldot kapok? Vagy az elköltöttek helyett is kapok annyit amennyi volt a csomagban?

Gameplay videóim: http://tinyurl.com/CooperChannel

(#498) Cooper911 válasza Telda (#496) üzenetére

Cooper911
(senior tag)

4:10-nél ebben is mutatják milyen anyahajók lesznek:

https://www.youtube.com/watch?v=sK6ij44WErE

Gameplay videóim: http://tinyurl.com/CooperChannel

(#499) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Valakit megszeretgettek...

(#500) DEV_NULL válasza ledgeri (#499) üzenetére

DEV_NULL
(őstag)

Gyúúú :DDD :C

A felszívott jólét már a nyálkahártyád marja.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.