Hirdetés
- Pebble - az átgondolt okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Nem lesz olcsó a Realme GT 8 Pro Európában
- 8000 nit, maradhat? A szaúdiaknál kezd a Honor 600 Pro
- Mától Huawei okosórákkal is lehet érintésmentesen fizetni
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tigerclaw
nagyúr
Van egy teszt erről a PH-n: http://prohardver.hu/teszt/alcor_iq935r_a_ket_oprendszeres_tablet/kulso.html
A tesztet nem olvastam. Annyi látszik, hogy teljesíti az alapot, tehát van annyi RAM és háttértár benne, hogy ne teljesen alap legyen, amire még egy frissítés is csak bűvészkedve megy fel. Olvasd el a tesztet, és lehet hogy másnak lesz saját véleménye is erről. Bár én is szeretnék itthonról venni, de itthon elég kicsi a választék az olcsó és jó windowsos tabletekből.
-
Tigerclaw
nagyúr
Az árukereső szerint 3 ilyen tablet van és azok között egy ismertebb nevű, az Alcor IQ935R. Most pl. az Aqua-nál ingyenes szállítás és 10.000Ft-os LEGO kupon is jár hozzá, amit a kocka.hu-n lehet beváltani/levásárolni.
Ahogy látom ez valami windows tablet kupon akció, vagyis lehet hogy más boltokban vásárolva is megkapod.
Amúgy nem ismerem a kütyüt, csak beírtam a keresőbe.
-
Tigerclaw
nagyúr
A gearbest-en van jópár, ami megfelel a leírásodnak. Ma még van ami olcsóbb is a cyber monday miatt:
http://www.gearbest.com/promotion-monday-tablets-sale-special-297.html
Az árba akár még ez is belefér:
4GB RAM, 64GB ROM, felbontás FHD felett, ráadásul már cherry trail-es atom.
-
Tigerclaw
nagyúr
A Xiaomi Mipad 2 wines verziójáról lehet már tudni megjelenést?
Esetleg van alternatívája?
-
Tigerclaw
nagyúr
Erről a tabletről mi a véleményetek?:
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_256039.html
Ami kellene:
Windows 8-10
legalább 2GB RAM, 32GB flash +SD kártya olvasó
7-8inch lehetőleg Full HD vagy ahhoz közeli felbontással, IPS vagy OLED kijelzővel
HDMI kimenetolcsón, de azért jó minőségben persze
-
Tigerclaw
nagyúr
Ezekből a Teclast és hasonló tabletekből nincs olyan, ami csak windows-os és nem dual-bootos?
-
Tigerclaw
nagyúr
válasz
pengwin
#4614
üzenetére
Azért ott valami nagyon el van baltázva a Windows esetén, hogy egy új W8.1 telepítéskor 6GB és a frissítések több GB-ot foglalnak el. Mivel gondolom a legtöbb frissítés hibajavítás és nem új feature, szolgáltatás, vagy extra szoftver, a méretnek nem kellene ennyire nőnie, hiszen elvileg hibás fájlokat kellene cserélniük javítottra.
-
Tigerclaw
nagyúr
Az Archos 80 Celsium most elég komolyan le van akciózva az MM-ben. (bár lehet hogy csak a hétvégére)
[link]Mivel van rajta HDMI port is, lehet belőle csinálni külső monitorral, és egy perifériákkal egy szinte semmit se fogyasztó asztali gépet. Kár hogy a gyártók nem látnak fantáziát a gyári tablet dokkolók gyártásában.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- alza vélemények - tapasztalatok
- Milyen program, ami...?
- E-roller topik
- Pebble - az átgondolt okosóra
- Eredeti játékok OFF topik
- Videó stream letöltése
- Parkside szerszám kibeszélő
- További aktív témák...
- Garanciás Apple iPad Air (2025)gen7 11" M3 Wi-Fi + Cellular (E-SIM)128GB + UAG tok,13 CIKLUS,100% ak
- BRUTÁL ÁR / SZÉP ÁLLAPOT- Apple iPad 8.Gen WIFI 32GB
- iPad 9 gen wifi 64GB dobozos
- szinte új Apple iPad Pro 12.9" (6. generációs) (2022) M2 chip Wi-Fi + cellular 128GB ezüst ajándék
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 256GB Tüzes Ezüst gar:2028.02.09.
- BESZÁMÍTÁS! Asrock Z790 i9 13900K 64GB DDR5 1TB SSD RTX4080 16GB Aerocool P500B Digi ARGB ADATA 850W
- MacBook Pro 14" 2024 M4 Pro 24GB RAM, 10 CORE CPU, 10 CORE GPU, 1TB SSD, Space Black 27% Áfa, 0459AR
- Apple iPhone 11 64GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- 194 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i9-14900HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Micron 32GB 3200Mhz 2Rx4 RDIMM 1.2V ECC RAM
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

