- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- 10 egyszerű trükk Samsung telefonokhoz
- Fotók, videók mobillal
- Telekom mobilszolgáltatások
- Itt a Google Pixel 10a EU-s energiacímkéje
- Az Apple állítólag tovább halasztja a Gemini segítette Siri bevezetését
- One mobilszolgáltatások
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
vlevi
nagyúr
"ASUS Transformer Book T200"
A T200-asról nem is tudtam, csak valamelyik nap botlottam bele véletlenül. Első felhördülésem az volt, hogy nem kevés a 11.5"-ra az 1366-os felbontás? De komolyabban nem tudtam megnézni, így nem ítélkeznék fölötte látatlanban. Mert főként olvasgatnék rajta (weboldalakat, híreket, satöbbit), és a mostani droidos táblám, 10"-ban 1920x1200 felbontása nagyon jó ebből a szempontból.
Viszont, ami csalódás volt, az a Lenovo Miix2 10-es. Kézbefogtam, és az első az volt, hogy feljebb tekertem volna a fényerőt. De nem lehet, maxon volt, és úgy is sötétnek, tompának tűnt rajta a kép. A FullHD felbontása jó lett volna, de így, ekkora fényerővel (saccperkábé a Lenovo S750 telefonom 25%-os fényerőn világosabb képet ad) ez így nem nyerő, sajnos
Transformer T100-nak meg közben lement az ára 1 év alatt. Tavaly a húgomnak azt vettem karácsonyra, akkor 120 volt, most 100-ért láttam a 64 gigásat a Mediamarktban.
Másik dolog a szoftverek. Tavaly a T100 egyik nagyonnagy előnye az volt, hogy adják hozzá az Office-t. Nem az Office365-öt, ami csak 1 éves bérlet, utána kuka, hanem a "rendes" office-t. Nem tudom, még mindíg jár-e hozzá? És a többi windowsos tablethez?"Kapásból nettó 700 dollárral érdemes számolni,"
Tegyük hozzá, hogy Európában ez azt jelenti, hogy bruttó 700euró körül van. Többször szó volt róla, becsapós a dollár ár, mert az szinte kivétel nélkül nettóban adják meg.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS VIVOBOOK S14 FLIP - 14"WUXGA Érintő - Ryzen 5 5600H - 16GB - 512GB - Win11 - MAGYAR - Garancia
- Samsung 860 Pro 256GB V-NAND SSD
- LG 65G2 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - 1100 Nits - G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4243, 100% Akksi
- HIBÁTLAN iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4411, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



