Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz jdirteen #26022 üzenetére

    Én már nem is izgatom magam ezen. A barati körömben például nem is mindenki olvassa el azonnal mert nincs idejük é én sem olvasom el sokszor azonnal mert nincs rá időm. De whatsapp sem mindig 100 százalékosan pontos android on, néha arra is várni kell kicsit hogy átmenjen az üzenet. és ahogyan írod mivel egyik platformon sem működik tökéletesen, ezért még ha nálad tökéletesen is működne,a többieknél nem fog tökéletesen működni ( vagy eppen nem olvassak el, stb), kvázi teljesen felesleges emiatt aggódni.

    Nekem is változtak a felhasználói szokásaim, régen minden egyes üzenetküldőt telepítettem csak hogy elérhető legyek mindenhol, aztán rájöttem hogy teljesen értelmetlen.. Ha valaki el akar érni akkor elér telefonon vagy emailben vagy whatsappon ill. viberen. Ennyi. illetve annyi jött a dologhoz hogy wp-n elvileg a háttérben megbújva észrevétlenül működik a skype (elvileg). Régen mindig megpróbáltam mindenkihez alkalmazkodni hogy az egyik illető csak ezen a másik csak azon az üzenet küldőn volt elérhető. De mar nem erdekel, a legtobben elerhetok whatsappon vagy viberen es kesz. Ja meg fb ugye.

    Az egészből csak annyit akartam kihozni hogy persze gáz hogy nem tökéletesek az értesítések, nyilván vannak élethelyzetek amikor nagyon fontos hogy megérkezzen pontosan és időben, fél évvel ezelőtt nálam is fontosabb volt, de jelenleg nem annyira lényeges és kibírom azt a minimális késést amennyivel késve érkezik meg adott esetben egy üzenet. Most is bosszant, de ennyi. Azt hozzá szeretném tenni hogy jelenleg sokkal jobban működik a viber es a whatsapp (legalabbis nalam) mint fél évvel ezelőtt. akkoriban használhatatlan volt most pedig még ha néha kicsit késik is de nalam jol használható.

    Mindentol fuggetlenul jo lenne ha betonstabilan menne a skype meg az osszes tobbi es nem kellene ezzel foglalkozni, csak mukodne es kesz.

Új hozzászólás Aktív témák