Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz dejaris #14833 üzenetére

    Vicces egyebkent, de igy, hogy parhuzamosan hasznalom a ket rendszert, egyre szimpatikusabba valt a wp. Iden januarban nem mukodott ilyen jol az egesz vagy csak en fogtam ki akkoriban azt a keszuleket, de egyre jobban ugy latom, hogy a kovetkezo privat telefonom nexus 4 utan mindenkeppen egy wp-s cucc lesz (1320 megfelelne vagy majd valami ms cucc, bar nosztalgikus modon vonzodom a nokia felirathoz, valahogy a regi szep idokre emlekeztet, a 625 is kicsit olyan 3650-es eleterzest valt ki belolem).

    Az is igaz, hogy idokozben megvaltoztak a felhasznaloi szokasaim, mar nem nyomkodom annyit a telefont, nem akarom atallitani, atpakolni, widgeteket kirakni, satobbi. Fontosabb a letisztult es harmonikus kinezet, a stabil es akadasmentes mukodes es nagyon praktikus, hogy 1 gombnyomassal a csempek szinenek atallitasaval gyakorlatilag a teljes megjelenes megvaltoztathato anelkul, hogy ikonokat meg akarmiket kellene letoltenem es aprolekos munkaval beallitanom. Szoval nem allitom, hogy ez jobb vagy az jobb, inkabb jelenleg ez szolgalja ki jobban az igenyeket. A magyar nyelvu diktalas azert jo lenne.

    Amit pedig nagyon szeretek es androidon mindig is hianyzott, hogy wp-n az erintest azonnal, keslekedes nelkul erzekeli a rendszer, kepeknel vagy a bongeszoben. Tehat ha nagyitok egy kepbe, amint hozzaer a ket ujjam, mar nagyithato-kicsinyitheto a kep akadasmentesen (ahogyan ios-nal is), de androidon van egy kis keslekedes (amit ha jol tudom, direkt raktak be vagy ez csak valami tevhit), de engem borzasztoan idegesit. Furcsa modon mindig is ez hianyzott, en ezt mindig is akadasnak erzekeltem androidon, pedig van valami megfelelo megnevezese, allitolag ez nem akadas, hanem a rendszer maga ilyen.

    (#14834) marcusa: a talk mindenkeppen szimpatikusabb volt, eleve az elerhetosegi statusz kijelzese pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák