Hirdetés

Aktív témák

  • Pet_i

    senior tag

    A vezérigazgatót este kisírt szemmel, nagy szemrehányással fogadja a felesége, mert megtudja, hogy a férje szeretöt tart. A férje nem is tagadja.
    - Természetes, hogy tartok - mondja -, az én beosztásommal ez már egyÜtt jár. Az én köreimben, szívem, már nem engedheti meg magának az ember, hogy ne legyen meg- felelö villája, megfelelö autója és meg- felelö szeretöje. A szeretö, szívem, ma már státusszimbólum; kell, hogy legyen az embernek, különben lenézik, megszólják.
    Az asszonyka csak félig-meddig nyugszik meg ettöl a magyarázattól.
    Este elmennek a színházba. Kezdés elött azt mondja a férj:
    - Szívecském, most fordulj óvatosan bal- ra és nézd az ötödik sorban, szélen, azt a kis szöke nöt. Na hát az az én szere- töm. - De most fordulj jobbra és nézd meg a hatodik sorban azt a kis feketét. Tudd meg, hogy az meg a konkurrens gyár vezér igazgatójának a szeretöje. Itt elöttünk, a második sor közepén az a platinaszöke, az a minisztériumi föosztályvezetönek a szeretöje. Mellette, az a bronzvörös, az meg egyenesen a miniszterhelyettesnek a szeretöje.
    Az asszonyka gondosan körülnéz, majd elégedett mosollyal az arcán azt mondja:
    - A mienk a legszebb!

Aktív témák