Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz club1 #17244 üzenetére

    Én egy "kistérségi" (de az utóbbi években elég agressziven terjeszkedő, viszonylag drága - ámde az esetek 95 %-ában folyamatosan hibátlan szolgáltatást teljesítő) kábel tv szolgáltatónál vagyok "Bivaly.asznádon". Régi szutyok Motorola SD boxot váltottam most CI+ modulra, és fullos FHD csomagra...érdekesség képpen kérdeztem a szerelőt, hogy mi a térségben a preferált előfizetői magatartás? : inkább megrendelik havi 890ft-ért (az egyébként elég jó) Amiko HD 8840-es HD boxot , vagy kifizetik az egyszeri 12500ft-ot a CI+ kariért/modulért....? Azt gondoltam, hogy itt vidéken azért nem sokan csengetik ki a modult.....inkább a havi "csekkhez" csapatják hozzá a 890ft-ot.....hát nagyot tévedtem....80% inkább a CI+ modult veszi meg, sz.rik a HD boxban található feature-ökre...

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák