Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz ubyegon2 #42743 üzenetére

    Nem keresem a felesleges problémákat magamnak, hallgatok a tanácsaitokra, és a Mint Cinnamon kerül fel. Bár abban is biztos vagyok, hogy mint ismeretlen világ, itt is fel fognak vetődni kérdések a részemről. (Ezeket itt feltehetem majd, vagy más csoportban kell informálódnom a Mint kapcsán?)

    #42745májkimiki:
    Mire értetted ezt a neofetch dolgot? Egyébként megcsináltam, amit a parancsokkal kapcsolatban mondtál, és nem volt telepítve a dolog, de most, hogy fent van miről kellene képet készítenem?

    growler: köszi, így valóban tovább tudtam lépni

    urandom0:
    "úgy emlékszem, van egy "+ Other locations" (magyarul talán egyéb helyek?) menüpont a fájlkezelőben, na oda kell beírni a NAS IP címét úgy, hogy smb://-vel kezdődjön"
    Tökéletesen emlékeztél. Csak annyi eltérés van, hogy nem kérte a NAS címét, mert azonnal látszott maga az eszköz. Így már mindenhez hozzá tudtam férni, ami rajta van.

Új hozzászólás Aktív témák