- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vegha
senior tag
Hmmm... A cell near kerdeseket vet fel bennem. Regi tapasztalat, hogy ahol gyenge a terero, ott ugye folyamatosan seekeli a halozatot. Vagyis elobb-utobb talalni akar egy masikat, ne adj Isten harmadikat...
Eddig mindent manualisan kapcsoltam a telefonon: mikor hazaerek kikapcsolom az adatforgalmat es bekapcsolom a wifit. GPS-t is csak akkor kapcsolom be, ha navigaciora van szukseg, amugy off. Bt ugyanez. Nyilvan ezen is lehetne automatizalni valahogyan, de most nem ez a kerdes, hanem a GSM es a 4G kozotti valtas, mert sok idot vesz igenybe raadasul gyakran elfelejtem. -
-
-
Bozek
nagyúr
Ez se rossz ötlet, egyetlen problémám van vele, hogy ha csak simán rányomok, akkor az AutoTools indul el. Ilyen alapon megadhatok két Task-ot a Tasker-nél is shortcut-nak (3-at lehet benne beállítani alapból), azzal is elérem a célom.
Nem akarom én futásidőben szerkeszteni a shortcut-okat, annyi kell, hogy egyszer be tudjam állítani azt is, de ha csak simán nyomok rá az ikonra, akkor ne más alkalmazás induljon, hanem a Task.
-
royalka
őstag
Bezony ez mindent kiír. A kapott adatokból nekem csak a "sig:x" -re van szükségem. Szted hogy lehetne ezt kiírni egy változóba és egy függvénnyel választási lehetőség elé állítani hogy ha az érték kevesebb mint 3 akkor csatlakozzon egy másik definiált hálóra.
Az egészet kimenteni egy file-ba és azon belül rákeresni lehetséges, vagy van ettől rugalmasabb verzió is ?
-
Mauzes
addikt
Én 3 módot használok ilyenre. Munka wifi: halk, egyéb wifi: közepes, nincs wifi: hangos. Be tudnám állítani a következő képpen 2 profillal:
1. Wifi connected munka wifi, then "halk" with exit task: "hangos".
2. Not wifi connected munka wifi AND wifi connected, then "közepes" with exit task "hangos".
De ilyenkor - elméletileg kérdezem - mi történik akkor, ha a munka wifi-t egyből egy másik wifi váltja fel? Ilyenkor egy pillanatra átmegy hangosba, majd kb azonnal közepesbe?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Tasker - AZ Android alkalmazás
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Kiemelkedően csendes ASUS VGA jött a Noctua közreműködésével
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Milyen videókártyát?
- Windows 10
- Építő/felújító topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Yettel topik
- Garmin Edge 1050 kerékpáros óra: mindenből a legtöbbet
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2192, 100% Akkumulátor
- Azonnali készpénzes INTEL CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- HP EliteBook 830 G8 i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- HIBÁTLAN iPhone 13 512GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3078, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest