Hirdetés
- Megérkezett Európába a Soundcore Space 2 fejhallgató
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- Hivatalos a OnePlus Watch 4
- Így spórolhat az Apple az iPhone 18 kijelzőin
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Fittyet hány a pesti napfényre a Honor 600
- Mobil flották
- iOS alkalmazások
- Microsoft Rewards
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
kaciokos
őstag
A WiFi lekérdezéséhez nincs szükség root-ra, de a hálózat típusának állítgatásához vagy root kell, vagy a már említett TaskerSettings, bár ez utóbbiban nem vagyok biztos, hogy elég lesz.
Amúgy nem kell két külön profilt csinálnod, a Task2-t add meg egyszerűen a Profile1 kilépési feladataként.
-
Vegha
senior tag
Nos, ugy tunik elakadtam. Kivancsi vagyok a tapasztaltabbak mit gondolnak.
A kovetkezoket hoztam letre:Profile1: State Edit: Wifi Connected: itt megadtam az itthoni Wifi SSID-t es semmit mast nem valtoztattam.
ehhez kapcsoltam a kovetkezot:
Task1: Task Edit: Mobile Network Type: Type 2G and 3GProfile2: ugyanaz mint a Profile1 csak invertaltam vagyis ha az itthoni Wifi SSD-hez nem csatlakozik
Task2: Task Edit: Mobile Network Type: Type: Auto
(Igy vegulis kiderult, hogy a Cell near-t nem is kell hasznalnom, hiszen az itthoni Wifihez valo csatlakozas eppen eleg ismerv ahhoz, hogy az alapjan allitsa a Band-ot.)
Eztan mar nem emlekszem, hogy melyik futasakor, de a kovetkezo hibauzenettel nem hajlando alkalmazni a ket feltetelhez tartozo parancsot:
https://tasker.joaoapps.com/userguide/en/target_api.htmlLetezik az, hogy a Google egyszeruen Android 10 es afolott nem engedi at az API-n ha valami le akarja kerni melyik Wifihez vagyok csatlakozva ? Nem akarom elhinni.
-
Rival
aktív tag
A cell near megoldásnak sokkal kisebb az energiafelhasználása, tehát az akku kevésbé merül (sőt, a Tasker nálam jó, ha megeszik összesen 1%-ot). De annyi hátránya van, hogy tanítani kell. De én ezt itthon megcsináltam egyszer, és kész. Utána max. akkor kell hozzányúlni, ha új cellát helyeztek üzembe a környékeden, az pedig nem sűrűn van. Hozzáadod az új cellát, aztán hónapokig (évekig) megint jól működik. Nekem a cell near teljesen jól bevált. Aztán persze azt, hogy konkrétan pl. otthon vagyok, azt már a wifi kapcsolatból tudja a Tasker.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Tasker - AZ Android alkalmazás
- 3-in-1 PRÉMIUM USB-C HUB /Samsung Dex, MacBook, Surface, Chromebook ,Huawei,Motorola
- Üvegfólia,hidrogél fólia: iPhone ,Honor,Google Pixel,,Nothing Phone,Motorola, Samsung telefonokhoz
- 2TB HDD 100/100 - Több darab!
- Gigabyte AORUS 16X - Core i9 14900HX - 32gb ram - RTX 4090 (175W) 1TB SSD + 2027 januárig gyári gar
- SEAGATE ST500DM002 SATA III 500 GB 3,5 HDD
- Dell Precision 5511,15.6"FHD,i5-10400H,16GB DDR4,256GB SSD,WIN11,LTE kártya
- Okosóra felvásárlás!! Samsung Galaxy Watch 5 Pro, Samsung Galaxy Watch 6 Classic
- 27% - Corsair Elgato Stream Deck Mini
- Samsung Galaxy S21+ / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Dell Precision 3561 Core i9 11950H, 16-32GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

