Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    hogy ON is legyen.

    Egy ismerősömnek kb 2 hónapja megcsináltam egy acer laposát, rendbe vágtam, frissítettem. Meséltem neki, hogy majd műteni fognak, pontos dátummal. A műtét most volt egyik nap, másnap felhív, hogy hogy vagyok, mi újság. Mondom hát megműtöttek, köszönöm az érdeklődését. Meglepődötten közli, hogy ja tényleg, az most volt (nem is volt a fejében, ettől függetlenül kérdezte hogy vagyok), de hogy lenne egy kis munkája, mert nem indul a laptop amit megcsináltam. :((( :W

    Éppen nem vagyok ágyhoz kötve, de már ezzel basztat és addig kérlelgetett, hogy rábólintottam. Az a nagy szerencséje, hogy tulajdon képen magától megjavult. 'Bootmgr is compressed' hiba jelentkezett. Betettem egy Win7 lemezt, majd mégis újra indítottam, de ekkor magától megjavult.

    Na most nézem, már másik AdobeReader van feltéve, másik böngésző (megbeszéltük hogy Chrome-t használ), a windows frissítés bekapcsolva (ezt valahogy minden ki..szott user bekapcsolja, de nem tudom miért), C partíció teleszemetelve. Nagy önuralom kell most, hogy mérgemben ne szakadjanak fel a varrataim. :(

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák