Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3tr0

    senior tag

    Sziasztok,

    én beléptem a túlélők táborába. :DDD

    Tetszik a játék, elég összetett, de néhány dolgot nem értek.
    pl. építettem kis kunyhót, de abba ágyat nem tudtam rakni,egyébként mi értelme van a ház építésnek?
    Most a legnagyobb bajom az,hogy találtam egy vödröt,feltettem a tűzhelyre vízzel tele,de levenni már sehogy sem tudom. Gondolom valami bug, mert fölé viszont bármilyen ételt fel tudok tenni,hogy süljön, viszont a kis csilingelő hang (ami azt jelzi,hogy ehető a koszt) sincs már meg.
    Így elég kockázatos az étkezés. :DDD

    A másik problémám a szigetek közötti út, mivel nagyok a távolságok,sokáig tart átmenni és még nehezebb navigálni közöttük. Van nálam iránytű,de ugye az két pont között segít csak,ha már van egy harmadik is,akkor már nehéz mihez viszonytani. :D
    Továbbá engem kifejezetten szeretnek a cápák, videókba látom sokszor a csávó 5 percig úszkál a cápa mellett és nem támadja meg, én meg végre találok egy roncsot ahol gyűjtögetnék és egyből megtámadnak.

    Jah, még egy kérdés, hogyan tudom úgy letenni a vödröt,hogy szépen az alján álljon,hogy a víz ne boruljon ki belőle? Mert ha Q-val droppolom akkor eldől és kifolyik belőle a víz. :F

    Persze majd akkor lesz aktuális ha találok egy másikat..mert az első a tűzön ragadt. :(((

    [ Szerkesztve ]

    https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

Új hozzászólás Aktív témák