Hirdetés
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- iOS alkalmazások
- Fotók, videók mobillal
- Yettel topik
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- Apple Watch
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kiss4ever
tag
És ez már végre tudni fog hardveres AV1 kódolást?
Mert az 1480as nem tudott.. -
Predatorr
őstag
Nekem Snapis volt (A52s), azzal nem voltak ilyen gondok. Most jön egy ilyen újabb Ax2, ezzel megint lesznek. Ezek sem változnak semmit, mint az S széria.
Én amúgy ősszel lecseréltem az akadozó ui-S, évek óta javítatlan bugokkal kínlódó Smasungot egy Honorra, megváltás volt. -
kbyte1024
veterán
Ne balhézzatok
neked működik örülj neki és kész. De hidd el hogy akik azt állítják azoknak meg nem. Régi Samu gond ez ahogy vissza olvastam. Csak azt kéne kiviből megtudni hogy ez csak az exynos-os Samukra igaz!? -
TeeJay
félisten
Mese habbal.
Tele van az ország is fehér foltokkal. A cégnél meg alig várják hogy leteljen az 1 éves szerződés.
Romániában meg eleve sok a domb meg a erdő, de téged ez nyilván nem érint lévén 5 méteres anternád van. Még a helyiek is szenvednek vele.
Jaja asszony örökké telefonál már rég fejemhez vágta volna ha sz@r lenne a telefon
Tudom mese habbal aztán mégis jó. -
7Heads Drago
veterán
Biztos én vagyok csak szerencsés de Cellmappert folyamatosan tolom, végig mentem a fél országon Yetteles flottás vagyok de 5G és 4G mindenhol van
Voltam Erdélyben Székelyföldön, ott Orange hálózaton ment a roaming és sosem volt gond vele, ott is végig cellmappereztem.
VoLTE megy mindig, sosem szokott hívás gond lenniMese habbal.
Tele van az ország is fehér foltokkal. A cégnél meg alig várják hogy leteljen az 1 éves szerződés.
Romániában meg eleve sok a domb meg a erdő, de téged ez nyilván nem érint lévén 5 méteres anternád van. Még a helyiek is szenvednek vele.
-
TeeJay
félisten
1 km-re az M5 autópályától, de a tornyok a pálya felé tolják a jelet gondolom.
Elég sok Samsungot láttam már és a csodák nem itt kezdődnek.Biztos én vagyok csak szerencsés de Cellmappert folyamatosan tolom, végig mentem a fél országon Yetteles flottás vagyok de 5G és 4G mindenhol van
Voltam Erdélyben Székelyföldön, ott Orange hálózaton ment a roaming és sosem volt gond vele, ott is végig cellmappereztem.
VoLTE megy mindig, sosem szokott hívás gond lenni -
7Heads Drago
veterán
Csak nem folyamatosan. Az összes acél szerkezetes épület gyengíti a jelet ha nincs beltéri erősítőjük. A munkahelyem 7 km-re a városttól, 11km-re a pályától. A cég telekomról váltott Yettelre, de már megbánták. Van vagy 40-50 sim. A Voda a legrosszabb, de Yettelel is szenvedés a net meg a telefonálás is pedig ez sík terep. És ha még a tetejében Samsung telo van hozzá lehet nézelődni. Csak Xiaomit vesznek meg iPhonet talán nem véletlenül. Ha jó a wifi nyilván arról megy ki a hívás, de az nem a szolgáltató érdeme.
1 km-re az M5 autópályától, de a tornyok a pálya felé tolják a jelet gondolom.
Elég sok Samsungot láttam már és a csodák nem itt kezdődnek. -
7Heads Drago
veterán
Csak nem folyamatosan. Az összes acél szerkezetes épület gyengíti a jelet ha nincs beltéri erősítőjük. A munkahelyem 7 km-re a városttól, 11km-re a pályától. A cég telekomról váltott Yettelre, de már megbánták. Van vagy 40-50 sim. A Voda a legrosszabb, de Yettelel is szenvedés a net meg a telefonálás is pedig ez sík terep. És ha még a tetejében Samsung telo van hozzá lehet nézelődni. Csak Xiaomit vesznek meg iPhonet talán nem véletlenül. Ha jó a wifi nyilván arról megy ki a hívás, de az nem a szolgáltató érdeme.
-
GoodSpeed
veterán
Szuper, hasznaáld egészséggel .

+KByte 1024 :Köszönöm szépen Nektek!
-
Luck Dragon
támogató
Hétfő óta itt van a boltban.
A Madách-ot sikerült Madács-nak írniuk.😀
Ami a POCO-t illeti,ez valami csodálatos kijelző, képarány, több mint 10A-rel ment az első töltés, még néztem mert utána aludtam.
Folyamatosan lakom befele. A54 után maga a luxus,most alszom még egy kicsit, aztán rendeltem a kameravédős Nillkin tokot.
Szuper, hasznaáld egészséggel .

-
kbyte1024
veterán
-
GoodSpeed
veterán
-
GoodSpeed
veterán
Nem csak szoftveres támogatás hossza hanem szoftver tudása is komolyabb a Samsung-nál. 4évig használtunk családban mindenki Xiaomi-t de köszi elég volt.
Sokra megyek a jobb hardverral ha a szoftver sosem futott olyan flottulKezdve ott hogy elkummantották a telefonnál hogy EU-ba szánt de a Redmi Note 9S telefonom nem kapott CA tudást így 1band-en ment mobilnet míg ugyanennek a telefonnak a Note 9 Pro verziója már kapott. Ezek mind kummantások hiába tudta a proci benne.
Másik hogy Sony szenzor de évekig leveleztem velük hogy nem lehetett buliban/koncerten egy értelmes videót sem csinálni ha hangos volt a zene mert kis kínaiak nem értették meg azt hogy a telefon vegyen vissza a mikrofon érzékenységéből ne fixen csutkán menjen. Minden videóm alatt a hang egy nagy recsegés volt bezzeg a lesajnált Samsung olyan videókat csinál hogy basszust is hallok visszanézve és simán automatikusan szabályozza a mikrofont hogy ne legyen semmi recsegés.
A reklámokat xiaomi.eu szoftverrel tudta csak az ember kigyomlálni de azt felrakni nem két perc.
Be kellett látnom elég nekem az Exynos de legalább megy minden tökéletesen
Ja Redmi telefonnal sosem ment az andoid auto rendesen Samsung esetén meg megy hát hogy lehez ez.Mellesleg ez az Exynos 1580 meg igencsak jó proci lesz már csak annak kell kiderülni a Samsung 4nm EUV mit tud mert ha jó fogyasztás lesz mellé akkor simán megint a legtöbbet eladott telefon lesz az A56
A Samsungnak a szoftveres előnyét sohasem vontam kétségbe, sőt van az A osztályban egy hardveres is a neve KNOX chip.
Viszont ha nyers erőt, és ár/érték arányt nézünk, akkor a Xiaomi/POCO/Redmi vonalhoz kerül az előny.
Az van, ha pl a POCO X6 PRO 5G-t akarod beérni Samsungból, akkor még az S24FE-vel is csak részben sikerül, mert abban is csak 8 GB RAM van és 128 GB tárhely. Az S24 alap verziója is ezért esik ki. Marad az S24+ amiből a 12 GB RAM-os verzió:
529990 Ft-tal rajtolt (persze ebben IP68 védelem is van). De a POCO X6 PRO 5G-nek 102 000 Ft-os nettó ára van a számlán amit kaptam! Bruttó 129 900 Ft.
Az Ultrát már nem is említem. Ilyen árak mellett már a 7 éves szoftveres támogatás is eljelentéktelenődik mert inkább 4 év múlva veszek még egy A osztályút meg még egy POCO-t, és akkor van újabb négy évre újabb 2 telefonom, mert azért azt se felejtsük el, hogy egy félmillás mobilra vagy nagyon vigyázol vagy méregdrága biztosítást kötsz, de sehogy sem jössz ki jól ár/értékre. Amúgy nekem a Xiaomi 11 Lite 5G-n volt készülékbiztosításom, 2021-ben 150K volt, a biztosítás meg 3xxx Ft, akkor mondtam fel, amikor a kijelző belső sérülésénél nem cserélték, végül így is kijött 0 Ft-ra, mert a szervízen sikerült keresztülvernem, hogy magától lett sávos (valóságban tervezési hiba volt, a hátlap annyira gyengén lett megtervezve, hogy a rolleres telefontartó rányomta a kijelzőt hátulról a rögzítő pántra, de ezt ők a szervízben nem tudták, csak ilyet még nem láttak, és kicserélték a kijelzőt!
) -
kbyte1024
veterán
Hétfő óta itt van a boltban.
A Madách-ot sikerült Madács-nak írniuk.😀
Ami a POCO-t illeti,ez valami csodálatos kijelző, képarány, több mint 10A-rel ment az első töltés, még néztem mert utána aludtam.
Folyamatosan lakom befele. A54 után maga a luxus,most alszom még egy kicsit, aztán rendeltem a kameravédős Nillkin tokot.
Na végre,aztán a tokot ne Iránból rendeld
Hát mondtam,körbe röhögni az A54-et az A56-ot is megalázná ha kint lenne már
-
GoodSpeed
veterán
Három napja
Hétfő óta itt van a boltban.
A Madách-ot sikerült Madács-nak írniuk.😀
Ami a POCO-t illeti,ez valami csodálatos kijelző, képarány, több mint 10A-rel ment az első töltés, még néztem mert utána aludtam.
Folyamatosan lakom befele. A54 után maga a luxus,most alszom még egy kicsit, aztán rendeltem a kameravédős Nillkin tokot.
-
#79470961
törölt tag
Nem csak szoftveres támogatás hossza hanem szoftver tudása is komolyabb a Samsung-nál. 4évig használtunk családban mindenki Xiaomi-t de köszi elég volt.
Sokra megyek a jobb hardverral ha a szoftver sosem futott olyan flottulKezdve ott hogy elkummantották a telefonnál hogy EU-ba szánt de a Redmi Note 9S telefonom nem kapott CA tudást így 1band-en ment mobilnet míg ugyanennek a telefonnak a Note 9 Pro verziója már kapott. Ezek mind kummantások hiába tudta a proci benne.
Másik hogy Sony szenzor de évekig leveleztem velük hogy nem lehetett buliban/koncerten egy értelmes videót sem csinálni ha hangos volt a zene mert kis kínaiak nem értették meg azt hogy a telefon vegyen vissza a mikrofon érzékenységéből ne fixen csutkán menjen. Minden videóm alatt a hang egy nagy recsegés volt bezzeg a lesajnált Samsung olyan videókat csinál hogy basszust is hallok visszanézve és simán automatikusan szabályozza a mikrofont hogy ne legyen semmi recsegés.
A reklámokat xiaomi.eu szoftverrel tudta csak az ember kigyomlálni de azt felrakni nem két perc.
Be kellett látnom elég nekem az Exynos de legalább megy minden tökéletesen
Ja Redmi telefonnal sosem ment az andoid auto rendesen Samsung esetén meg megy hát hogy lehez ez.Mellesleg ez az Exynos 1580 meg igencsak jó proci lesz már csak annak kell kiderülni a Samsung 4nm EUV mit tud mert ha jó fogyasztás lesz mellé akkor simán megint a legtöbbet eladott telefon lesz az A56
Szerintem valójában minden szar és körbe-körbe járunk. Nekem meg Samsung volt Xiaomi előtt, és az akadozós dadogós ujjlenyomat fel nem ismerő képernyővillogtató fos után ez kész felüdülés.
-
TeeJay
félisten
Nem csak szoftveres támogatás hossza hanem szoftver tudása is komolyabb a Samsung-nál. 4évig használtunk családban mindenki Xiaomi-t de köszi elég volt.
Sokra megyek a jobb hardverral ha a szoftver sosem futott olyan flottulKezdve ott hogy elkummantották a telefonnál hogy EU-ba szánt de a Redmi Note 9S telefonom nem kapott CA tudást így 1band-en ment mobilnet míg ugyanennek a telefonnak a Note 9 Pro verziója már kapott. Ezek mind kummantások hiába tudta a proci benne.
Másik hogy Sony szenzor de évekig leveleztem velük hogy nem lehetett buliban/koncerten egy értelmes videót sem csinálni ha hangos volt a zene mert kis kínaiak nem értették meg azt hogy a telefon vegyen vissza a mikrofon érzékenységéből ne fixen csutkán menjen. Minden videóm alatt a hang egy nagy recsegés volt bezzeg a lesajnált Samsung olyan videókat csinál hogy basszust is hallok visszanézve és simán automatikusan szabályozza a mikrofont hogy ne legyen semmi recsegés.
A reklámokat xiaomi.eu szoftverrel tudta csak az ember kigyomlálni de azt felrakni nem két perc.
Be kellett látnom elég nekem az Exynos de legalább megy minden tökéletesen
Ja Redmi telefonnal sosem ment az andoid auto rendesen Samsung esetén meg megy hát hogy lehez ez.Mellesleg ez az Exynos 1580 meg igencsak jó proci lesz már csak annak kell kiderülni a Samsung 4nm EUV mit tud mert ha jó fogyasztás lesz mellé akkor simán megint a legtöbbet eladott telefon lesz az A56
-
GoodSpeed
veterán
Három napja
Tippre tegnap óta, hétfő volt 😆
-
Luck Dragon
támogató
-
GoodSpeed
veterán
-
Ricardo
titán
-
GoodSpeed
veterán
Igazából 2 héttel számoltam, és abban benne vannak bőven, főleg mert október 23. és november 1.-je is ünnepnap lesz, meg ugye mint tudjuk külföldről hozzák be, csak az villanyozott fel,hogy megláttam bejelentkezve, hogy futárnál, csak nincs részletezve,hogy belföldi vagy külföldinél geolokalizációs adatok alapján valahol az Iráni határhoz közeledve. 😆lol, felhívtam őket, már megérkezett a boltba, repülök érte. 😆
Csak a rendszerük nem mutatta... -
Ricardo
titán
Például bemegyünk az Auchanba Kecskeméten és vadászni kell a netet Telekommal.
Nálam a kocsiban online rádió szól és nagyon jól halható mennyi fehér folt van az országban.Nekem volt térerőm (S21) a kecskeméti Auchanban. A Malomban is.
-
GoodSpeed
veterán
-
Luck Dragon
támogató
-
kbyte1024
veterán
Igazából 2 héttel számoltam, és abban benne vannak bőven, főleg mert október 23. és november 1.-je is ünnepnap lesz, meg ugye mint tudjuk külföldről hozzák be, csak az villanyozott fel,hogy megláttam bejelentkezve, hogy futárnál, csak nincs részletezve,hogy belföldi vagy külföldinél geolokalizációs adatok alapján valahol az Iráni határhoz közeledve. 😆De wazze ott most lőnek
-
GoodSpeed
veterán
Még mindig nem? Már be lehetsz pörög ,mint a busz kerék .
Igazából 2 héttel számoltam, és abban benne vannak bőven, főleg mert október 23. és november 1.-je is ünnepnap lesz, meg ugye mint tudjuk külföldről hozzák be, csak az villanyozott fel,hogy megláttam bejelentkezve, hogy futárnál, csak nincs részletezve,hogy belföldi vagy külföldinél geolokalizációs adatok alapján valahol az Iráni határhoz közeledve. 😆 -
kbyte1024
veterán
Értem , ettől függetlenül nekem is elég volt egy jó darabig a Xiaomiból, így ha lehet inkább választok más markából . Ja igen, no offense
Tudom,neheztelsz rám mert nem sikerült a HMD barbis nokiát beszerezni neked és nem tudtunk bevenni a klubba....bocsi
-
Luck Dragon
támogató
Értem , ettől függetlenül nekem is elég volt egy jó darabig a Xiaomiból, így ha lehet inkább választok más markából . Ja igen, no offense
-
Luck Dragon
támogató
Még mindig nem? Már be lehetsz pörög ,mint a busz kerék .
-
kbyte1024
veterán
Wazze szolj intézem,már írok is a futár cégnek
-
kbyte1024
veterán
"de amíg ahogy írták ki lehet irtani a reklámokat,én nem tudok térerőt varázsolni bele,tetszik érteni?"
Egy részüket maximum. Én anno küzdöttem velük, de meguntam.
Azon kívűl, hogy idegesítő, amikor a galériában, és mindenféle rendszer menüben (tehát nem külső alkalmazásban) ott virítanak, elég gagyi hatást kelt. Mintha egy zs kategóriás kínai gyártó lenne, nem a legnagyobbak egyike. Szerencsére a Samsungon és a Xiaomin kívül is vannak gyártók.Így van
-
GoodSpeed
veterán
Ez az X6 Pro ennyire jó készülék lenne? GoodSpeed is ezt vásárolt, ha jól emlékszem most.
Csak szoftveres támogatás hosszában, frissítési gyakoriságban (90 nap),IP67 tanúsítvány ami a Samsung mellett szól, meg a hazai és gyártói garancia, és az a tény, hogy a futár nem Banglades külsőről indul. 😆
Mert még mindig nem kaptam meg.
-
Ricardo
titán
"de amíg ahogy írták ki lehet irtani a reklámokat,én nem tudok térerőt varázsolni bele,tetszik érteni?"
Egy részüket maximum. Én anno küzdöttem velük, de meguntam.
Azon kívűl, hogy idegesítő, amikor a galériában, és mindenféle rendszer menüben (tehát nem külső alkalmazásban) ott virítanak, elég gagyi hatást kelt. Mintha egy zs kategóriás kínai gyártó lenne, nem a legnagyobbak egyike. Szerencsére a Samsungon és a Xiaomin kívül is vannak gyártók. -
kbyte1024
veterán
" Csak valaki a Samut választja mert nem jön be neki a miui/hááááájper OS stb"
Engem a kéretlen, és kiírthatalan sallangokkal, és reklámokkal vesztettek el. Ahogy látom ezen nem sikerül túllépniük azóta sem.
Idézet a poco X6 pro tesztből."Viszont tele van a HyperOS duplikációval: ilyen a két fájlkezelő, a két galéria, a két biztonsági központ, a két alkalmazásbolt vagy a két böngésző. A feleslegtől fulladozik az egész felület: nem kértem, mégis megkaptam a LinkedInt, a Facebookot, a TikTokot, a Spotifyt és a Booking.com-ot, plusz hat darab játékdemót.
A HyperOS sem szabadult meg tehát a bloatware-től, és még mindig nem érti a Xiaomi, hogy nem az a gyártó nyer, aki a legtöbb, kéretlen vackot előtelepíti, hogy aztán egyenként kelljen törölni. Olyan horrorvideókat is láttam, ahol rendszeresen felbukkantak egész képernyős hirdetések, ám talán az EU-s rendelkezések miatt ilyen HyperOS reklámokba nem futottam, csak tartalomajánlásba a lejátszókban, a játékközpontban és a második alkalmazásboltban."
Persze jogos ezt is elfogadom
ezért írtam hogy kinek mi a fontos. Neked eleged lett a sok reklámból stb. ?nekem meg a gyenge térerőből és gps-től. Van miből válogatni szerencsére
de amíg ahogy írták ki lehet irtani a reklámokat,én nem tudok térerőt varázsolni bele,tetszik érteni? -
7Heads Drago
veterán
" Csak valaki a Samut választja mert nem jön be neki a miui/hááááájper OS stb"
Engem a kéretlen, és kiírthatalan sallangokkal, és reklámokkal vesztettek el. Ahogy látom ezen nem sikerül túllépniük azóta sem.
Idézet a poco X6 pro tesztből."Viszont tele van a HyperOS duplikációval: ilyen a két fájlkezelő, a két galéria, a két biztonsági központ, a két alkalmazásbolt vagy a két böngésző. A feleslegtől fulladozik az egész felület: nem kértem, mégis megkaptam a LinkedInt, a Facebookot, a TikTokot, a Spotifyt és a Booking.com-ot, plusz hat darab játékdemót.
A HyperOS sem szabadult meg tehát a bloatware-től, és még mindig nem érti a Xiaomi, hogy nem az a gyártó nyer, aki a legtöbb, kéretlen vackot előtelepíti, hogy aztán egyenként kelljen törölni. Olyan horrorvideókat is láttam, ahol rendszeresen felbukkantak egész képernyős hirdetések, ám talán az EU-s rendelkezések miatt ilyen HyperOS reklámokba nem futottam, csak tartalomajánlásba a lejátszókban, a játékközpontban és a második alkalmazásboltban."
Nekem Poco F5 van. Van róla videó hol mit kapcsoljak ki nekem egyikkel se volt még bajom. Reklámot se látok egy menüben se. De bárki a topikban szerintem ugyanezt fogja mondani. Mondjuk én maradtam MIUI 14-en.
-
GoodSpeed
veterán
" Csak valaki a Samut választja mert nem jön be neki a miui/hááááájper OS stb"
Engem a kéretlen, és kiírthatalan sallangokkal, és reklámokkal vesztettek el. Ahogy látom ezen nem sikerül túllépniük azóta sem.
Idézet a poco X6 pro tesztből."Viszont tele van a HyperOS duplikációval: ilyen a két fájlkezelő, a két galéria, a két biztonsági központ, a két alkalmazásbolt vagy a két böngésző. A feleslegtől fulladozik az egész felület: nem kértem, mégis megkaptam a LinkedInt, a Facebookot, a TikTokot, a Spotifyt és a Booking.com-ot, plusz hat darab játékdemót.
A HyperOS sem szabadult meg tehát a bloatware-től, és még mindig nem érti a Xiaomi, hogy nem az a gyártó nyer, aki a legtöbb, kéretlen vackot előtelepíti, hogy aztán egyenként kelljen törölni. Olyan horrorvideókat is láttam, ahol rendszeresen felbukkantak egész képernyős hirdetések, ám talán az EU-s rendelkezések miatt ilyen HyperOS reklámokba nem futottam, csak tartalomajánlásba a lejátszókban, a játékközpontban és a második alkalmazásboltban."
Linkedint, Facebookot, a Samsung is mellékel. Viszont nálam a belsős hirdetéseket is nyírja az Adguard Prémium.
-
7Heads Drago
veterán
Ha megy az 5G gondolom városban élsz vagy mozogsz. Mondjuk én Kecskeméti viszonylatban is tudok olyan helyett, ahol még a 4G-vel is gondod lesz. De kimentünk Romániába 16-an, elmentünk Pécs mellé a dombok közé és küzdöttek a wifiért meg a térerőért. Nem mindenki lakik a mobil tornyok mellet. Nálunk is van Samsung fan a családban és inkább szenved vele itt falun mintsem hogy cserélné valami másra.
Például bemegyünk az Auchanba Kecskeméten és vadászni kell a netet Telekommal.
Nálam a kocsiban online rádió szól és nagyon jól halható mennyi fehér folt van az országban. -
Ricardo
titán
" Csak valaki a Samut választja mert nem jön be neki a miui/hááááájper OS stb"
Engem a kéretlen, és kiírthatalan sallangokkal, és reklámokkal vesztettek el. Ahogy látom ezen nem sikerül túllépniük azóta sem.
Idézet a poco X6 pro tesztből."Viszont tele van a HyperOS duplikációval: ilyen a két fájlkezelő, a két galéria, a két biztonsági központ, a két alkalmazásbolt vagy a két böngésző. A feleslegtől fulladozik az egész felület: nem kértem, mégis megkaptam a LinkedInt, a Facebookot, a TikTokot, a Spotifyt és a Booking.com-ot, plusz hat darab játékdemót.
A HyperOS sem szabadult meg tehát a bloatware-től, és még mindig nem érti a Xiaomi, hogy nem az a gyártó nyer, aki a legtöbb, kéretlen vackot előtelepíti, hogy aztán egyenként kelljen törölni. Olyan horrorvideókat is láttam, ahol rendszeresen felbukkantak egész képernyős hirdetések, ám talán az EU-s rendelkezések miatt ilyen HyperOS reklámokba nem futottam, csak tartalomajánlásba a lejátszókban, a játékközpontban és a második alkalmazásboltban."
-
7Heads Drago
veterán
A SAR érték egy bizonyított dolog, hogy káros. Ezt ne ezen az oldalon kelljen már megmagyarázni.
Igen kellemetlen, ha valaki olyan környezetben mozog, ahol ez jobban észrevehető egy szóval sem írtam, hogy ez bizonyos helyzetekben vagy környezetben nem problémás. Viszont valamit valamiért. Nyugodtan vehetsz 3x magasabb SAR értékkel telefont senki nem akadályoz meg ebben. Viszont, aki jártas a mobiltelefonokban és olvassa legalább ezt az oldalt tisztában lehetne a SAR értékekkel és annak negatív hatásairól.Pláne, hogy az I12 esetében a franciáknál még tilalmat is kapott az értékesítése, ameddig szoftveresen ezt nem oldották meg valamennyire...
10+ éve használok egyéb készülékeket. Majd szolók ha nagyobb gatya kell.
Egyenlőre még elférek benne. Túl van lihegve. Egy ekkora multi, mint a Samsung majd pont a te egészségeddel foglalkozik. Ez kb olyan minthogy az iPhoneok zöldebbek, mint a többiek csak mert kisebb a doboz. -
7Heads Drago
veterán
Nekem és páromnak is A54 van Yettelesek vagyunk, sosem volt még térerő gond sem hívás sem mobilnet akadás. 5G megy lazán akku nagyon jól bírja, egyedül wifiben lehetne combosabb 160MHz AX képes de végülis kibírható. Amit leírtál soha egyiket sem tapasztaltuk szóval nem tudom nálad mi lehetett
Ha megy az 5G gondolom városban élsz vagy mozogsz. Mondjuk én Kecskeméti viszonylatban is tudok olyan helyett, ahol még a 4G-vel is gondod lesz. De kimentünk Romániába 16-an, elmentünk Pécs mellé a dombok közé és küzdöttek a wifiért meg a térerőért. Nem mindenki lakik a mobil tornyok mellet. Nálunk is van Samsung fan a családban és inkább szenved vele itt falun mintsem hogy cserélné valami másra.
-
kbyte1024
veterán
Ez az X6 Pro ennyire jó készülék lenne? GoodSpeed is ezt vásárolt, ha jól emlékszem most.
Jó??? Hát tudod mindenkinek más a jó. De 100körul nem nagyon van jobb. Erős proci(körbe röhögni ezt az "A"szériát,amoled stb. Csak valaki a Samut választja mert nem jön be neki a miui/hááááájper OS stb
-
Luck Dragon
támogató
Nézd nem akarok vitát generálni. Mint írtam nem vagyok semmilyen márkahívő. Sok telót próbálgatok mert érdekel melyik milyen. Ha neked jó örülök hidd el. Nekünk meg pár másiknak meg nem volt jó és most finom voltam. Itt ültem a szobába és amikor kimentem a kertbe kb 6sms jött nem fogadott hívásról....mondom míííííí??? Ugyanazon a helyen a párom ezer éves Redmi Note 10s-be meg akkora térerő volt hogy lyukat ütött az égen. Megyek mert áruszállító vagyok. A 12ker. Hegytető....GPS jel megszűnt...mondom míííííí? Azonnal áttette a karim a Poco X6pro -ba és minden ment flottul.
De hogy a cikkhez is legyen valami:ez a vas se lett valami túl acélos
"most is finom voltam"Ez az X6 Pro ennyire jó készülék lenne? GoodSpeed is ezt vásárolt, ha jól emlékszem most.
-
kbyte1024
veterán
Fél országot végig navigáltam a telefonnal de sosem volt még GPS gondom... 1 méter pontosság nyílt területen elég király
Térerő meg Yettelnek elég jó és legtöbb helyen Budapesten 5G-n megy a telefon vagy ahol nem ott van jó 4GAzért nézem itt miket írtok mert 1 éve van meg és sosem tapasztaltam ilyet
Nézd nem akarok vitát generálni. Mint írtam nem vagyok semmilyen márkahívő. Sok telót próbálgatok mert érdekel melyik milyen. Ha neked jó örülök hidd el. Nekünk meg pár másiknak meg nem volt jó és most finom voltam. Itt ültem a szobába és amikor kimentem a kertbe kb 6sms jött nem fogadott hívásról....mondom míííííí??? Ugyanazon a helyen a párom ezer éves Redmi Note 10s-be meg akkora térerő volt hogy lyukat ütött az égen. Megyek mert áruszállító vagyok. A 12ker. Hegytető....GPS jel megszűnt...mondom míííííí? Azonnal áttette a karim a Poco X6pro -ba és minden ment flottul.
De hogy a cikkhez is legyen valami:ez a vas se lett valami túl acélos
"most is finom voltam" -
TeeJay
félisten
Fél országot végig navigáltam a telefonnal de sosem volt még GPS gondom... 1 méter pontosság nyílt területen elég király
Térerő meg Yettelnek elég jó és legtöbb helyen Budapesten 5G-n megy a telefon vagy ahol nem ott van jó 4GAzért nézem itt miket írtok mert 1 éve van meg és sosem tapasztaltam ilyet
-
lolal
senior tag
Végülis már sikerült egy picit magasabb teljesítményt nyújtani mint a 2020 As Exynos 990.
-
Ricardo
titán
A SAR érték egy bizonyított dolog, hogy káros. Ezt ne ezen az oldalon kelljen már megmagyarázni.
Igen kellemetlen, ha valaki olyan környezetben mozog, ahol ez jobban észrevehető egy szóval sem írtam, hogy ez bizonyos helyzetekben vagy környezetben nem problémás. Viszont valamit valamiért. Nyugodtan vehetsz 3x magasabb SAR értékkel telefont senki nem akadályoz meg ebben. Viszont, aki jártas a mobiltelefonokban és olvassa legalább ezt az oldalt tisztában lehetne a SAR értékekkel és annak negatív hatásairól.Pláne, hogy az I12 esetében a franciáknál még tilalmat is kapott az értékesítése, ameddig szoftveresen ezt nem oldották meg valamennyire...
"Pláne, hogy az I12 esetében a franciáknál még tilalmat is kapott az értékesítése, ameddig szoftveresen ezt nem oldották meg valamennyire..."
Ami azért volt vicces, mert akkor hivatalosan nem is forgalmazta már.
Érdekes módon 3 évig nem volt vele gond, aztán hirtelen lett
-
Kacsakompot
csendes tag
A SAR érték egy bizonyított dolog, hogy káros. Ezt ne ezen az oldalon kelljen már megmagyarázni.
Igen kellemetlen, ha valaki olyan környezetben mozog, ahol ez jobban észrevehető egy szóval sem írtam, hogy ez bizonyos helyzetekben vagy környezetben nem problémás. Viszont valamit valamiért. Nyugodtan vehetsz 3x magasabb SAR értékkel telefont senki nem akadályoz meg ebben. Viszont, aki jártas a mobiltelefonokban és olvassa legalább ezt az oldalt tisztában lehetne a SAR értékekkel és annak negatív hatásairól.Pláne, hogy az I12 esetében a franciáknál még tilalmat is kapott az értékesítése, ameddig szoftveresen ezt nem oldották meg valamennyire...
-
kbyte1024
veterán
A Samsung évek óta a legkisebb SAR értékekkel rendelkezik a mobilpiacon.
Ez kihatással van a készülékek térerejére is. Nyilván frekventált környezetben megfelelő lefedettség mellett ez nem tapasztalható. Viszont vidéken hatványozottan előjöhet.Más gyártó annyira nem foglalkozik a SAR értékekkel, a szabályzás alatt legyen az a lényeg a Samsung készülékek jóval ezalatt vannak.
De kevesebb is az esély, hogy zsebben hordva egyszer csak megnő az ember heréje 5x akkorára...
Igen most hogy írod....minden 2.ember nagy 3kilós herékkel rohangál. Kicsit túl liheged. Nem abszurd szerinted hogy nem vagyok elérhető meg GPS jel megszűnt stb???
-
Kacsakompot
csendes tag
Nekem és páromnak is A54 van Yettelesek vagyunk, sosem volt még térerő gond sem hívás sem mobilnet akadás. 5G megy lazán akku nagyon jól bírja, egyedül wifiben lehetne combosabb 160MHz AX képes de végülis kibírható. Amit leírtál soha egyiket sem tapasztaltuk szóval nem tudom nálad mi lehetett
A Samsung évek óta a legkisebb SAR értékekkel rendelkezik a mobilpiacon.
Ez kihatással van a készülékek térerejére is. Nyilván frekventált környezetben megfelelő lefedettség mellett ez nem tapasztalható. Viszont vidéken hatványozottan előjöhet.Más gyártó annyira nem foglalkozik a SAR értékekkel, a szabályzás alatt legyen az a lényeg a Samsung készülékek jóval ezalatt vannak.
De kevesebb is az esély, hogy zsebben hordva egyszer csak megnő az ember heréje 5x akkorára...
-
janeszgol
félisten
Nekem és páromnak is A54 van Yettelesek vagyunk, sosem volt még térerő gond sem hívás sem mobilnet akadás. 5G megy lazán akku nagyon jól bírja, egyedül wifiben lehetne combosabb 160MHz AX képes de végülis kibírható. Amit leírtál soha egyiket sem tapasztaltuk szóval nem tudom nálad mi lehetett
Mert olyan teruleten laksz, mozogsz, ahol van 5G. Ez belvarost feltetelez. Belvarosban nincs gond (regen az S10-el es elotte akkor is volt, sokszor volt elerhetetlen az ember Budapesten is, ha mozgott).
-
TeeJay
félisten
Csak megerősíteni tudom a fórumtárs élményeit az A54-gyel. Térerő és GPS alig-alig, külföldről ne is beszéljünk, volt olyan, mikor már az útlevél ellenőrzésen is átmentem és akkor talált magára. What?
Hívásnál nem tudtam rengetegszer felvenni, mert nem érzékelte a kijelző. Bekapcsoló gombbal letettem, majd visszahívtam az illetőt. És egyéb ilyen kellemes dolgok.
Nekem és páromnak is A54 van Yettelesek vagyunk, sosem volt még térerő gond sem hívás sem mobilnet akadás. 5G megy lazán akku nagyon jól bírja, egyedül wifiben lehetne combosabb 160MHz AX képes de végülis kibírható. Amit leírtál soha egyiket sem tapasztaltuk szóval nem tudom nálad mi lehetett
-
7Heads Drago
veterán
-
GoodSpeed
veterán
Csak megerősíteni tudom a fórumtárs élményeit az A54-gyel. Térerő és GPS alig-alig, külföldről ne is beszéljünk, volt olyan, mikor már az útlevél ellenőrzésen is átmentem és akkor talált magára. What?
Hívásnál nem tudtam rengetegszer felvenni, mert nem érzékelte a kijelző. Bekapcsoló gombbal letettem, majd visszahívtam az illetőt. És egyéb ilyen kellemes dolgok.
Ezt én is:
-
jaszy91
aktív tag
Csak megerősíteni tudom a fórumtárs élményeit az A54-gyel. Térerő és GPS alig-alig, külföldről ne is beszéljünk, volt olyan, mikor már az útlevél ellenőrzésen is átmentem és akkor talált magára. What?
Hívásnál nem tudtam rengetegszer felvenni, mert nem érzékelte a kijelző. Bekapcsoló gombbal letettem, majd visszahívtam az illetőt. És egyéb ilyen kellemes dolgok.
-
GoodSpeed
veterán
Igen, hát dönteni kellett, hogy Samsung vagy Apple. Samsung mellett döntöttem, bár óránál azt mondták páran, hogy Apple Watch előnyösebb lett volna pl EKG-nál pontosabb állítólag. Csak ugye ha megnézem hogy alap iPhone 60 Hz-el 400K akkor gyorsan lejön,hogy 400K-ból Samsungból megvan az A5x, az óra, és a fülhallgató együtt, ráadásul nem is 60 Hz-), valamint támogatás terén sincs lemaradva. Meg az elmúlt 14 évben sok androidos appot vásároltam Google Play-en.
-
kbyte1024
veterán
-
GoodSpeed
veterán
Nos én dörzsöltebb vagyok, mert bár folyamatosan elmondom, hogy hardveresen gyenge (abban az ársávban ahova pozícionálva vala, ésa konkurensekhez képest), de folyamatosan elismerem, hogy szoftveresen erős, és azt is, hogy 2028-ig az A54 marad valamint ha kidől addig akkor Samsung vált Samsungot, és igaz a Xiaomi vonalra is, hogy Xiaomi vált Xiaomit.A tervek szerint 2027-ben kapja meg mind a kettő az utolsó Android főverziót, és 2028-ban az utolsó biztonsági frissítést. Akkor dupla csere lesz.
Amúgy az kimaradt, hogy nekem az órám Samsung Galaxy Watch6 (EKG és vérnyomásmérő funkcióhoz elengedhetetlen a Samsung okostelefon), és Samsung Galaxy Buds FE fülhallgatóm van, ez elvileg teljesen kompatibilis a POCO X6 Pro-val is. 😊
-
GoodSpeed
veterán
Nos én dörzsöltebb vagyok, mert bár folyamatosan elmondom, hogy hardveresen gyenge (abban az ársávban ahova pozícionálva vala, ésa konkurensekhez képest), de folyamatosan elismerem, hogy szoftveresen erős, és azt is, hogy 2028-ig az A54 marad valamint ha kidől addig akkor Samsung vált Samsungot, és igaz a Xiaomi vonalra is, hogy Xiaomi vált Xiaomit.A tervek szerint 2027-ben kapja meg mind a kettő az utolsó Android főverziót, és 2028-ban az utolsó biztonsági frissítést. Akkor dupla csere lesz.
-
kbyte1024
veterán
Ebből már nem jössz ki jól
Nem is akarok
na wazze most kapok majd a Samsungosoktól -
Luck Dragon
támogató
-
kbyte1024
veterán
Reméljük hogy az A56 jó lesz és elégedett lesz mindenki
-
kbyte1024
veterán
-
Ricardo
titán
Nevetni fogsz....egy CMF telot. Úton egy Nord 4 is de ezt megtartom mert nagyon jó
Tudod nem a procival volt gondom a Samunál,nem is a szoftverrel. Nem vagyok semmilyen FAN,de hogy ne legyen térerő az abszurd. Kaptam érte hideget meleget de ahogy át tettem a karima egy mezei akármilyen telóba mindjárt volt térerő ott is ahol az A54-nél nulla térerő volt. A GPS-ről nem is beszélej
Ha nincs térerő, az bizony boszantó. nem lehet, hogy hibás darabot fogtál ki? mert az ok, hogy az exynos nem a legacélosabb ezen a téren, e ha komoly gondok lennének, attól hangos lenne a net.
-
kbyte1024
veterán
Nálam az van, hogy marad a Samsung párhuzamosan, csak lesz mellette Xiaomi vonal is. Most csak az dőlt el,hogy az A54 mellé nem A55 vagy A56 kerül. Viszont majd A57/A58 táján már nézem az A54 utódját.
Mert kell egy olyan vonal, ahol a szoftveres ökoszisztéma maximálisan megvan Androidon, beleértve a havi frissítést, a hosszú terméktámogatást, a Knox-ot és az IP67 védelmet is.
Persze ennek az ára, hogy középkategóriában alsó polcon dagonyázunk 200K-ert.Világos. Nekem is mindegy a márka csak jó legyen. Volt meg lesz is már sok telóm de Samsungom biztos nem
Akinek be jön használja egészséggel de én kihagyom az is tuti. -
GoodSpeed
veterán
Nálam az van, hogy marad a Samsung párhuzamosan, csak lesz mellette Xiaomi vonal is. Most csak az dőlt el,hogy az A54 mellé nem A55 vagy A56 kerül. Viszont majd A57/A58 táján már nézem az A54 utódját.
Mert kell egy olyan vonal, ahol a szoftveres ökoszisztéma maximálisan megvan Androidon, beleértve a havi frissítést, a hosszú terméktámogatást, a Knox-ot és az IP67 védelmet is.
Persze ennek az ára, hogy középkategóriában alsó polcon dagonyázunk 200K-ert. -
kbyte1024
veterán
Nevetni fogsz....egy CMF telot. Úton egy Nord 4 is de ezt megtartom mert nagyon jó
Tudod nem a procival volt gondom a Samunál,nem is a szoftverrel. Nem vagyok semmilyen FAN,de hogy ne legyen térerő az abszurd. Kaptam érte hideget meleget de ahogy át tettem a karima egy mezei akármilyen telóba mindjárt volt térerő ott is ahol az A54-nél nulla térerő volt. A GPS-ről nem is beszélej
-
kbyte1024
veterán
Nem is volt olyan rossz, vald csak be
Teeeeeee
-
Ricardo
titán
-
Luck Dragon
támogató
-
kbyte1024
veterán
-
GoodSpeed
veterán
-
kbyte1024
veterán
Na végre AnTuTu pontszámban is megmutatta magát. Nekem valahogy mindig az AnTuTu az első. Ebből látszik, hogy az Exynos 1580 a 841545 pontszámával 42%-kal lesz lassabb mint a Mediatek Dimensity 8300 Ultra.
Persze ettől függetlenül Samsung vonalon belül az A osztályban jelentős előrelépés. De ez a 144 Hz nem elírás?
Magyarul kaka ez is
-
GoodSpeed
veterán
Az ARMv9 és a DDR5 memória valóban jelentős előrelépések.
Már alig várom az SG A56 megjelenését
!
Na végre AnTuTu pontszámban is megmutatta magát. Nekem valahogy mindig az AnTuTu az első. Ebből látszik, hogy az Exynos 1580 a 841545 pontszámával 42%-kal lesz lassabb mint a Mediatek Dimensity 8300 Ultra.
Persze ettől függetlenül Samsung vonalon belül az A osztályban jelentős előrelépés. De ez a 144 Hz nem elírás?
-
Ricardo
titán
Az ARMv9 és a DDR5 memória valóban jelentős előrelépések.
Már alig várom az SG A56 megjelenését
!
Kíváncsi leszek a tesztekre. Na meg majd az árára.
-
Luck Dragon
támogató
Az ARMv9 és a DDR5 memória valóban jelentős előrelépések.
Már alig várom az SG A56 megjelenését
!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
- Revolut
- Hardcore café
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Mozilla Firefox
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- Samsung 980 1TB M.2 PCIe NVMe SSD
- Dobozos! Xbox One X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- MacBook Pro 14" M1 Max 64GB RAM / 512GB SSD 27% Áfa - 0505AB
- Apple Pencil 2 / Apple Pencil USB-C / Apple Pencil Pro Bontatlan / 27% áfás ár
- Apple iPad Air 7th gen. 13' 128GB (2029.02.09-ig Garancia) Csak kibontva volt, Aktiválatlan!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Mert az 1480as nem tudott..
neked működik örülj neki és kész. De hidd el hogy akik azt állítják azoknak meg nem. Régi Samu gond ez ahogy vissza olvastam. Csak azt kéne kiviből megtudni hogy ez csak az exynos-os Samukra igaz!?


Amúgy az vicces, hogy a használati útmutatója magyarul is ott van a dobozban!
használd megelégedetséggel sokáig👍
Hát mondtam,körbe röhögni az A54-et az A56-ot is megalázná ha kint lenne már
Igazából 2 héttel számoltam, és abban benne vannak bőven, főleg mert október 23. és november 1.-je is ünnepnap lesz, meg ugye mint tudjuk külföldről hozzák be, csak az villanyozott fel,hogy megláttam bejelentkezve, hogy futárnál, csak nincs részletezve,hogy belföldi vagy külföldinél geolokalizációs adatok alapján valahol az Iráni határhoz közeledve. 😆
de amíg ahogy írták ki lehet irtani a reklámokat,én nem tudok térerőt varázsolni bele,tetszik érteni?

