Hirdetés
- Így spórolhat az Apple az iPhone 18 kijelzőin
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- iPhone topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Távozik az Apple vezérigazgatója
- Milyen okostelefont vegyek?
- Íme az új Android Auto!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Gyuri27
félisten
-
Sdi
addikt
Ha két Ati kártyával szeretnéd üzemeltetni akkor egyértelműen az ASUS M2R32 MVP / bár nálam eggyel megy és az sem Ati /. Ha egy kártyával akkor Abit KN9, KN9-S, NF-M2 nView. Ha viszont nagyon sok pénzed van rá akkor valamelyik DFI.
[Szerkesztve]
[Szerkesztve]
Vagy a Gyuri27 által linkelt lap.
[Szerkesztve] -
VaniliásRönk
nagyúr
Úgy tűnik ez az ASUS lap sem rossz, az AMD chipset is csábító, de a CrossFire szerintem neked is tök felesleges, ha csak a tuning szempont, akkor Abit KN9-S (16k) vagy Abit NF-M2 nView (19k), de ha a 24k-s ár nem gond, úgy tűnik ez a lap sem rossz.
Én mondjuk egy AMD 690-es lapot szivesebben vennék, ha már ez a szempont, de azokat egyszerűen nem lehet még kapni itthon.
És végre megvilágosodtam mi ez a hiszti a Geil körül!
Lepaktált az ASUS-szal! 
[link]
''Geil R PC2-6400 800PLUS
ASUS recommends the Geil PC2-6400 800PLUS memory for the M2R32-MVP motherboard. They are optimized for each other to bring out the real potential of the AM2/ CrossFire Xpress 3200 platform, and provide maximum performance and reliable operation.''
[Szerkesztve] -
Gyuri27
félisten
Szerinted, ha egy deszka pl: 300-s fsbvel és 10-es proc szorzóval hasit akkor 400-n és 10 szorzóval elindul? Szerintem nem. Akkor megy pl. 7-es v 6-os szorzóval. S ha így van akkor 7-es szorzóval csak 2.8. Na akkor nem sok értelme a 400-as fsbnek.
Egyébként lehet, hogy a jövőben ennek lesz értelme. De ezt majd a nálam okosabbak kifejtik. -
GezaR
tag
Nem tom h mennyire vagy MSI párti, de nekem MSI K9A Platinumom van RD580 chipsettel és kiváló tuningolhatósággal.
a PCI-E X16 sínt duplájáig elhet húzni (na ebbe nem tom mennyi az igazság, nem próbáltam ki, alapból a videokarim 99%-al van túlhúzva gyárliag .
), a PCI síneket 30%-al és a PCI-E X1 sníket 16%-al elhet húzatni. A Procimat 200-as FSB-ről 241-ig tudtam húzni vagyis 2400 MHz-ről 2906-ig. Gyári hűtő miatt visszaállítottam.
Először én is nézegettem azt az alaplapot csak 2 gondom volt vele: Magyarországon nagyon nehéz beszerezni és LAN stb... vezérlők nekem azon ismeretlenek voltak, míg az MSI-n ismertek.
Ha kíváncsi vagy az alaplapra megtalálod a tesztet ahol az asus is van. 
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Így spórolhat az Apple az iPhone 18 kijelzőin
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Le Mans Ultimate
- Bestbuy játékok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- MSI A78M-E35 (MS-7721) AMD FM2+ alaplap
- Micron és Samsung 32GB ram 1 x 32GB vagy 2 x 16GB 2666/3200Mhz - több db elérhető
- ELADÓ: ASUS MAXIMUS VII Ranger LGA1150 alaplap - ritka, gyűjtői darab (+gari/számlás)
- Kingston HyperX és FURY 16Gb (20-22k) és 32GB DDR4 (47k) laptop ramok párban is 2666Mhz/3200Mhz
- ASUS PRIME H270-PRO alaplap (LGA1151, DDR4, ATX)
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B650E R9 7900X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB NZXT H9 Flow White Corsair 850W
- Xbox One / Xbox Series játékok
- CoolerMaster MM710 53gr pehelykönnyű gamer egér eladó
- AKCIÓ! Samsung Galaxy Tab S9+ 256GB WiFi 5G tablet garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
), a 3.- lapot nem ismerem, Gigabyte lapja ien viszont haveromnak van és alig várja h lecserélhesse... :/




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

De mire kell neked CrossFire?

