- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Fotók, videók mobillal
- Netfone
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Nothing Phone 2a - semmi nem drága
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
Új hozzászólás Aktív témák
-
silmatauki
őstag
Szegény DPR-eseket mindig megvádolják a részrehajlással & lefizetettséggel. Csak pár példa a közelmúltból:
- Sony A7R2-tesztupdatek nyomatása: biztos a Sony fizeti őket
- DxO 1-hírek nyomatása: biztos a DxO fizeti őket (mondjuk szerintem is túl sokat foglalkoznak azzal a sz@rral – sokkal érelnmesebb választás ugyanazért a pénzért mondjuk egy használt RX100 Mk3)
- Fuji-hírek nyomatása: biztos a Fuji fizeti őket
- Apple-hírek nyomatása: biztos az Apple fizeti őket
- Canon-hírek nyomatása: biztos a Canon fizeti őketAmúgy az NX1 megérdemelten kapta a díjait. APS-C-k között a 7200-es Nikon színrelépéséig tényleg a legjobb képminőséget adó gép volt, a sorozatsebességben stb. meg még mindig verhetetlen (kivéve persze a Nikon 1-et, de az másra se jó). Nem ők tehetnek arról, hogy közben a Sony kiadta az A7R2-t (és tsait), és ezzel (megérdemelten!) magára vonta a figyelmet.
-
-
Vyndree
őstag
"Mert még jó a szemed. Majd ha már lencse kell mindenhez, akkor majd neked is hiányozni fog."
Szemüveggel miért nem lehet kijelzőt nézni? Általában nem ezt szokták felhozni az EVF előnyének. Mikor ilyen jól látható kijelzőket készítenek, már egyre kevesebb az előnye. A másik ok amiért talán nem került bele az a fényképező mérete.
Egyébként aki szemüveges, hogy használja a gyakorlatban az EVF-et? Szemcsin keresztül néz bele, vagy folyton fel-le veszi? Amennyiben szemüveges lennék, tuti 99% kijelzőt használnék, mondjuk így is. (főleg hogy jelenleg NX minim van)
"A hátsó tárcsát én nem látom."
Monitorozáshoz sincs megtíltva a szemüveg.
-
sideburns
aktív tag
"Az az AEL gomb nagyon nincs jó helyen, bár kell."
Kipróbáltad és nem jött be?Második tárcsa:
Van a tetején egy tárcsa, hátul egy tárcsa, a fókuszgyűrűt is tudod tárcsaként használni és érintőképernyője is van, mit hiányolsz még?EVF: ezt szokták kifogásolni, hogy miért nem lehet legalább opcionálisan vakupapucsba tenni egy külső EVF-t. Nekem mondjuk nem hiányzik.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen egeret válasszak?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Napelem - 100%-os támogatású pályázat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Fotók, videók mobillal
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- SzoftverPremium.hu
- Beszámítás! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! HP Elitebook 840 G11 üzleti notebook - Intel Core Ultra 5 135U 16GB DDR5 RAM 256GB W11
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest