Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThePlayer

    tag

    válasz Baloghjanos #20606 üzenetére

    Én pedig válaszoltam a kérdésedre normálisan még akkor is ha az általad felhozott telefon problémájával kapcsolatba tetted fel ami szintén nem ide tartozik.Mondhattam volna azt is hogy keress magadnak egy olyan topicot ahol ezzel a problémával foglalkoznakNem tettem mert a kisdobos ahol tud, ott segit! :K VISZONT! Itt nem hiszem hogy bárki is kiváncsi arra hogy a szifonodnak milyen baja van vagy milyen nincs mert ez nem az az oldal.Elhiszem hogy büszke vagy rá én is az lennék ha lenne de nincs.Omniám van, azzal foglalkozom (közbe mind a 4 tipussal) és ha gondom-bajom van, itt kérdezem meg. De mivel nincs mostanában kérdésem ezért úgy döntöttem hogy inkább segitek másokon.Rajtad sajnos nem tudok mert szifonod van és azt nem ismerem.Illetve a Wave-t sem ismerem.Fejet hajtani meg nem fogok senki elött azért mert van egy olyan eszköze amitől azt hiszi hogy ő az istenf..a!Ez alatt minden olyan dolgot értek ami növeli az egót! Másfékilós arany kereszt a nyakba a tepsihetes bömbölő a szilikoncicis oldaltáska meg az ipaddal hadonászás...merazolyantrendi.

    Sajnos én sem ugathatok a szifonosok közé hogy: Hé bumburnyákok!Nekem nem kell jailbreak-elni ahho' hogy több programom legyen mert úgykib.. nak mint macskát sz@rni!Pedig néha nem ártana.Én alapjáraton egy türelmes, toleráns ember vagyok.Ha kérdezel és az a témába vág, segitek ha tudok bármiben de azt valahogy nem akarom értékelni ha valaki az ide nem tarozó bejegyzését még übereli is egy olyannal ami mostanában még olaj is a tűzre!

    Egyébként meg szép napot néked! :K :C :C :C :C :R
    Remélem nincs harag :B :C

    vettem két peremet kétszázezerér'

Új hozzászólás Aktív témák