Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Antonius1978 #13369 üzenetére

    Az a baj, hogy itt háromféleképp is megléphető a feladatsor.
    Amikor Borman azt mondja, fel kellene számolni az arzenált, azt is mondja, beszélj Göröggel, nála van a spéci robbanóanyag. Görög meg még korábba, mikor körbejárod a csapatokat, mondja, hogy Borman megkérte, segítsen neked. Ez az alaphelyzet.
    Innen háromféle megoldás lehet:

    1: vagy elfogadod Borman ajánlatát
    2: vagy nem

    1: beszélsz Göröggel, aki ajánlja, hogy előbb kapjátok szét Kovcurék száját. Itt választhatsz,
    1a: hogy ebbe az irányba mész, és el kell menekülnötök Limanszkba.

    1b: vagy inkább az arzenál szétszedését választod..
    Ezesetben nincs a leszámolás, nem mentek Limanszkba se. Felrobbantod a cuccot, jelented Bormannak, ő odaadja a levelet és elmondja, hol az átjáró. Előtte kérd el Berengyejtől is a levelet, amit korábban kértél.

    2: ha nem fogadod el, elkéred az atyától a levelet és elmész az élelmiszerboltba (azt most nem tudom, hogy beszél-e róla valaki, vagy sem, hogy oda kéne menni, majd megnézem) ahol vár a Strázsa és megmutatja merre kell menni. Talán pont azért kell bemenned, mert ott van és jelzi a PDA, hogy van ott valaki.

    (azt nem tudom, ha az 1b verziót csinálja valaki, utána van-e mód arra, hogy Kovcurékkal is leszámoljunk és így elkeveredjünk Limaszkba is, este utánanézek a dolognak. A szövegben az a hiba, hogy az 1a után nincsenek felrobbantva a teherautók és mégis úgy beszél róluk, minht már el lennének intézve, bár talán annak is neki lehetne vágni még a kimenekülés előtt, csak nehogy Görög közben lelépjen. Én pl vagy 10 percig keresgéltem, miután összekaptunk a zsoldosokkal menekülés közben. Azt hittem meghalt, de csak átment a ház túlfelére és már nem volt rajta a kistérképen.)

    Azért ennyire szájbarágósra nem kéne csinálni, a mod arról szól, hogy neked is gondolkodnod kell a dolgokon, nem mutat meg mindent. Ráadásul a szökőkútnál van egy olyan raktár, amit mindeki ismer, de ott most csak lőszer van, igaz, abból rengeteg, kb 2000 db 9x39-es.

    Az is elég szájbarágós, hogy Borman külön kiemeli, ne pénzt kérj, hanem egy RPG-t. Gyanítottam, hogy a BTR-ek ellen kell bevetni, más haszna nem nagyon van. Igaz, azok ellen a VOG gránátok is elegendőek. Megjegyzem, tulajdonképpen elég az egyiket felrobbantani, azok közül, amik a kerítéshez legközelebb állnak, onnan már meg lehet úgy közelíteni a két teherkocsit, hogy ne lőjenek ki a többiek, csak pár zsoldost kell még eliminálni hozzá és megoldható. A mod nagy hibája, hogy a dobótőrökkel olyan irányba terelné a játékost, hogy próbáljo bizonyos dolgokat sunnyogva, zajkeltés nélkül megoldani, de nem lehet. pl itt valamelyi BTR-t mindneképp fel kell robbantani és elég hülyén hat, hogy utána simán be lehet sunnyogni a nyugodtan ácsorgó zsoldosok közé, nem vesznek észre, csak ha nagyon feltűnősködik az ember.

    Miután mind Kovcur bandája, mind a zsoldosarzenál el lett takarítva, Göröggel már nem kell beszélni. Akkor nem nyílik meg az út, ha nem kérted el az atyától a levelet. Arról meg Borman nem tud, azt te kérted, ha elfelejtkeztél róla, az pech, de mintha még a feladatok között is szerepelne.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák