Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz shield #16654 üzenetére

    Amugy ez milyen mod egyaltalan ?
    A fegyver leirasat nem tudom leforditani, mivel olyan szavak vannak, ami lehet hogy katonai nyelvezet, es nincs a szotarban ilyesmi.Azert elnagyolva megis leirom, hogy mit ertettem/forditottam le.

    A compact szo tomottet (is) jelent, egyszoval akkor legyen kismeretu.
    Compact and lightweight Ingram M10 is built on the scheme, when the part of its shutter runs over the barrel.
    ---> Kismeretu es konnyu Ingram M10 (a) semara epult, ahol a zardugattyu, tolozar stb (talan errol lehet szo) egy resze a cso folott van/fut.
    The shutter is free, its mirror with drummer are shifted at the rear. Shooting is conducted with opened shutter.
    ---> A zardugattyu szabad, a tukre a dobbal hatul mozdul el.A lovest a nyitott zardugattyu/tolorud vezerli.
    USM provides conducting of single and automatic fire, the switch of the modes is located on the left side of the weapon.
    ---> USM ez vajon mi ? Az USM egyes es automata tuzelest biztosit, a tuzelesi mod kapcsoloja a fegyver bal oldalan helyezkedik el.
    Cocking handle is located above the receiver, what allows you to use it with either hand.
    ---> A kakast/utoszeget kezelo valami a fogado ? (itt arrol a ketyererol lehet szo, ami beereszti a toltenyt a tarbol, lenyegeben lehet hogy ez lenne a zardugattyu) folott van, ami azt eredmenyezi, hogy barmelyik kezeddel tudod hasznalni.
    Azaz magyaran mind a jobb, mind a bal kezeddel kepes vagy felhuzni/betolteni a fegyvert, nem szamit.
    When shooting the handle moves with the shutter.
    ---> Amikor losz, ez a kezelo valami egyutt mozog a zardugattyuval, tolozarral, toloruddal stb.

    Na szerintem ebbol nem allitasz ossze egy epkezlab leirast. Inkabb a Wiki-n nezd meg hogy mit irnak az adott fegyverrol, es tedd be azt. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák