Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluigi

    senior tag

    válasz Soma01 #10577 üzenetére

    S5 max-ot vettünk. Ugyan kb egy hónapja van meg, de ha most kellene választani, megint ezt venném. Eddig semmi hiba nem volt vele. Jön-megy teszi a dolgát. Nálunk fontos volt a felügyelet mentes feltörlés. Csepegtetősök így nálunk kiestek. Egy feltöltés a vízből nálunk két feltörlésre elég (112 m2 átlagosan közepes vízhasználatra állítva -parketta kevés vízre állítva gres felületek sokra-). A por tartályt kevésnek érzem. Teljes lakás kör után tele tud lenni (a mai napig nem értem honnan tud ennyi porcicát össze bányászni még mindig) Szoftveresen mindent tud ami elvárás volt a részünkről. Szoba,zóna,virtuális fal,nogo,nomop stb. mindent tud. Egyedül a feltörlésnél az Y-ozás még talán jó lenne, illetve a csajok hosszú haja inkább a főkefén köt ki a tartály helyett. Az időnként foglalkozós. A keretedbe bele fér, én tudom ajánlani. Van hozzá minden az itthoni forgalmazónál is, de ali ebay ugyancsak. 2 év alap gari, amit tudsz plusz pénzért kitolni.

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Új hozzászólás Aktív témák