Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tannoyfan

    tag

    válasz _Dumber_ #949 üzenetére

    Úgy látom van, aki nálam is komolyabban járja körül a témát :).
    A szummát a mobilapp szolgáltatta, az nem is tud mást mutatni. Ugyanazokat az infókat használva, de napi bontásban, periodikusan ír az adatbázisba az IoT rendszer, így ott lényegesen pontosabb adatok vannak, amik kellően szűrhetőek, így részletesen is vissza tudom nézni. Az app a kezdetektől számolt, míg a napi mérések csak később indultak. Az aksi is edződött, néhány hét alatt érte el az állandó teljesítmény maximumot.
    De szvsz kár ennyire belebonyolódni, a Worx aksija cserélhető, most már könnyen be is szerezhető, ha túldegradálódik, csere... Ugyanez igaz a késekre, van 3rd party jó áron, néhány hetente csere, gond letudva. Én minden héten slaggal megmostam az alvázat, talán kéthavonta jobban megtakarítottam, úgy vélem, ennyi neki elég, tette a dolgát gond néljkül. Az, hogy mennyi lesz a TCO, a mai világban már egyre kevésbé érdemes számolgatni sajna, semmi nem az örökkévalóságnak készül. Az osztrák robotok által adott 5 év gari nagyjából le kéne fedje a teljes élettartamát a doboznak, elégedett leszek, ha addig életben marad.

Új hozzászólás Aktív témák