Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolandg

    tag

    válasz Niki0219 #122 üzenetére

    Szia! Szerintem igen. Én is tanulok is, és az a jó, hogy rárakom a gépre a pdf-eket, és bele is tudok jegyzetelni. De olyan is volt, hogy orvosi váróban ezen írtam meg a céges beszámolót, nyomtam egy gépírásra átalakítást, és ment el mailben. Sokoldalú a kicsike. Viszont oda tokot vegyél, mindenképpen!

  • rolandg

    tag

    válasz Niki0219 #307 üzenetére

    A tokkal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de a színek hiánya számomra nem zavaró. Főleg (újabban) olvasásra, és legfőképpen jegyzetelésre használom, ezekben a helyzetekben annyira nincs szükség színekre.

  • rolandg

    tag

    válasz Niki0219 #309 üzenetére

    Ezt Neked kell tudnod, hogy mennyire használod a színeket a jegyzeteléshez. Elvileg ez is tud színeket kezelni, amit a tableten árnyalatoknak látsz. Az asztali alkalmazásban jelennek meg a színek.

  • Honkydoo

    őstag

    válasz Niki0219 #307 üzenetére

    Szia!

    Leírom ide is a pár napos tapasztalatomat a Type Folio-val kapcsolatban:

    Posta/Futár:
    A csomagot a DHL hozta, pár nap alatt itt volt a Kínai gyárból, mivel nem akartam otthon átvenni ezért átirányítottam egy Alzabox-ba. Külön öröm hogy volt ilyen lehetőség, a csomag az előre megadott napon megérkezett. Beszéltem az ügyfélszolgálattal is, információ kéréssel kapcsolatban. Kedvesek, segítőkészek voltak.
    A vám benne van az árban, csak a számlát kellett elküldenem a DHL-nek.
    Ezért választásért a gyártó egy nagy pirospontot érdemel.

    Maga a termék:
    A termék kiváló minőségű, prémium érzetet kelt. Gépelni is jó rajta és a billentyűzet elrejtése, előhozása is szépen igényesen van megoldva. A mechanika (ami igazából nem az) a Moft laptop stand termékhez hasonlóan működik csak itt mágnesek tartják fixen az eszközt.
    Hátránynak két dolgot vettem észre. Az első a súly. Jóval nehezebb így a tablet, ami először fura, bár meg lehet szokni.
    A második a kosztás. Választanom kellett, hogy vagy német nyelvű billentyűzetet veszek ami qwertz vagy angolt ami qwerty. Én az angol mellett döntöttem, és mivel mindenhol magyar billentyűzetet használok ez ezért zavaró tud lenni.
    Egyébként ezek nem akkora hibák, mivel az első szokható, és még jól is áll a terméknek. (Igaz nem vagyok óra mániás, de ott is tetszik ha a termékben "van anyag") A másodikat pedig én választottam, vállalva a következményeket.

    A szoftver:
    Ha eltekintünk azoktól a dolgoktól amit mindenki tud. (Nem Android, stb...) Akkor azt kell mondjam szépen integrálták a szoftverbe a hardveres lehetőségeket. Vannak lehetséges billentyű kombinációk, amik testre szabhatók. Külön öröm és egyben elvárt működés, hogy a tablet elfordul magától, ha kinyitom a billentyűzetet és fekvő nézetre vált.
    Hátrány talán annyi, hogy többet is ki lehetne hozni ebből a pdf + gépelek + rajzolok ötletből. A szoftveres lehetőségek limitáltak. Ennek ellenére nem aggódom, mert majd szépen lassan a csapat belefejleszti azokat amik hiányoznak. Hisz már kalsszisokkal többet tud a termék mint amikor megjelent.

    [ Szerkesztve ]

    "Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

Új hozzászólás Aktív témák