Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    nagyúr

    válasz Plata #17080 üzenetére

    A vizes dolog igazából amiatt került bele a játékba mint az összes azt megelőző GTA-ba a lezárt/felrobbantott híd (ami itt is megvan lényegében). Vagyis a sztori előrehaladtával nyílnak meg az újabb területek (és mivel Marston nem tud úszni, ezért azonnal megfullad, és ezáltal nem is tud átúszni Mexikóba). Amúgy ez a dolog már a 2-ben benne volt, hogy John nem tud úszni.

    Igazából a legnagyobb baj, hogy ebben a formájában nem biztos, hogy megér $50-át. Azoknak biztos nem akik már játszottak pl. PS3-on vele, de azokan talán igen akik most találkoznak először az első résszel. Bár igazából ők is várhatnak egy leárazással.

    Minőségre minden maradt a régiben, csak nagyobb lett a felbontása ill. kapott FSR2/FXAA alapú elsimítást, így egy picit jobban néz ki emiatt a PS4/5-ös kiadás mint a One X-es. Bár ugye a One X-es kiadás az valójában az eredeti X360-as kiadás, csak az BC emulátorja, natív 4K-ra huzza fel az eredetileg 720p-s játékot (ahol csak 2xMSAA-t kapott eredetileg).

    Amúgy a 60fps+ nem lenne gond (sőt a módosított Switch kiadás is tudja), de vannak a játékban olyan helyzetek ahol hátrány (mert pl. a script-et anno 30fps-re írták meg).

    Vagyis ez igazából egy sima port, ahol a felbontáson és az elsimításon kívül, talán az árnyékok amik picit jobbak, mint ami a BC-s One X/Series X|S kiadás. De pl. az eredeti PS3-as kiadáshoz képest már sokkal több a javulás. Ezt egy ideig csak streaming-en keresztül lehetett elérni PS4/5-ön, de így most natívan is, akár 4K-ban (az eredeti PS3-as kiadás gyengébb grafikával együtt is csak 640p-ben futott).

    Switch-en meg ez egy elég erős játék (a többi Switch-es viszonyítva), és erősen ajánlott ott, még talán ezen az áron is.

Új hozzászólás Aktív témák