Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ha bepörögve írok itt az eredmény:

    Annyira nem tartom, hogy nyissak neki logoutot, pedig van egy pár kép a &szágokról amiket elkövettek. Inkább leírom.
    Note 5 esetén a gyári tok kamera körüli pereme létezik. Lerakod és ellököd, a gumin csúszik, el van tartva a lencse a felülettől. Mekkora már nem? Aztán jön a 6 Pro >>

    Note 6 Pro esetén nem, nincs perem, azonnal a fém keretet vagy a lencsét karistolod, azaz a gyári tok rögtön használhatatlan. Nekem. Mert nálam olyan nincs, hogy a lencse úgy leér, hogy lerakom az asztalra. Olyan sincs, hogy a lencsén nincs fólia.

    Micro USB: Fogadjuk el, hogy még ilyen van, biztosan sok van a raktárba. Jó lesz a parasztnak. Legyen, de akkor legalább ne fordítsák azt meg. Hát mi a jó édes istennek kellett fejjel lefelé beletenni 6 Pro esetén? Unatkozott a sárgája?

    Kijelző: 6.26 az 5.99-el szemben. Csábító? Az 5.99 is elég, most is ennyi van, hiába 6.26-os, mert a notch éppen a kettő különbözete. Nekem jó, mert lejjebb kezdődik a kijelző mint Note 5 esetében, nincs annyi hely a telefon alja és az első érinthető rész között, amúgy kamu a 6.26, a kivágott rész alig van használva értelmes dologra.

    Előlapi kamera: Nincs rá szükség, kisebb lehetne a notch és több értesítés férne el ha jól lenne kezelve a téma. Valami agybaj van a fejekben, hogy kell egy jó szelfi kamera. Instán látszik. Ezek az ázsiaiak egy szelfi miatt képesek szikla szélére felállni bottal csoportban, láttam. (Visegrád autós kilátó)

    AI: Felismeri a kutyánkat, a havas udvart, a trumpot is, meg, hogy éjjel van, eddig ezzel találkoztam. Igen jobb képeket lövök, nem is kicsit (!!), de a bele ugyan az, kicsit tolta volna a minőséget a hátlapiban és nem változik az előlapi. Nem így lett.

    Notch: Nekem tetszik, főleg este a körvonal. Tudom velem van baj megszoktam, sztem meg mások betegek. DE az már nem teszik, hogy csak a friss értesítések jelennek meg, a régiekhez redőnyözni kell. Mi a jó életnek nem úgy alkották meg az egyik bughalmaz szoftvert, hogy az óra kikapcsolható a bal sarokban és elfér ami elfér értesítés a helyén, ha több van ... jelzés. Nem nagy dolog, két kutya meg cica ünnep között beleírni abba a bughalomba és kész.

    Töltés: van itthon jelenleg 2db Note 5 és 2db 6 Pro. Egyik sem tölt rendesen Qc2-es töltőről, nem érdekes, csak akkor ha minden powerbankod ilyen rendszerű és van 4db. Néztem Stabil 9.6-ról, 10.04-ről és Global Dev 8.12.27-ről. Egyiknél sem jó. Aki ismeri a leírást az ismeri, aki nem az örüljön a kiírásnak, hogy györstöltés, de nem az...A 7W az nem gyors. Az újabb fejezet benne, hogy 6 Pro esetén fogja magát fél óra után aztán hirtelen elkapja és elindul a gyorstöltés. Van olyan bankom ami leddel jelzi ennek tényét, de mérni is lehet. Ez már legalább félsiker.

    Egyéb:
    - Note 6 Pro sokkal fürgébb mint az 5-ös. Nálam. Azonos szoftver esetében.
    - A Bluetooth kezelés sokkal röccenés mentesebb. Az 1500ft-os vevővel nem akad 6 Pro alatt az átvitel.
    - Töltés közben (Qc3.0) nyomkodással nem termel annyit hőt mint az 5-ös, ez viszont nagyon nyert.
    - 6 Proban nincs 1080P 60fps videó és a 4K felvétel is ugyan előcsalható, de 1080-al veszi fel. (Mókolás nélküli Global Dev esetén)

    Az fix, hogy ha a márka kukázva lesz az csak a szoftver miatt lesz. Nézzétek csak meg azt, hogy pl gmail alatt tudtok értesítési hangot választani? Nem. Már nem, vagy ismét nem, 8.12.27 alatt ez halott. Egy hang van mindenre, igaz, hogy egy halom app más hangot adott, ebből tudtam mi történt, mail jött, elérte az akku a 90%-os szintet stb. Most bármi történik egy hangot hallok, azt az egyet lehet állítani a beállításokban. Csak néhány nagyobb app értesítési hangját lehet variálni, messenger, bbm pl. Nem értem miért.
    Belecsempészték ezt a butítást, mert még korábban minden be volt állítva Note 5 alatt és 12.27 alatt is a különböző hangokat adta az adott app, de a beállításokban ha rámentem a hang választásra fogta magát és átugrott az értesítések beállításaira (what?), vagy éppen eltűnt maga a hang választó gomb. Lásd pl Gmail, gsam battery és pro kiadás.

    Részemről nem tekintem rossz telefonnak, az 5-ről 6-ra váltás volt 10k két telefon esetében, ha tudnátok, hogyan mennek a dolgok. :R Mennyire nincs értéke ennek a telefonnak sem, mint egy kg kenyér. Csak ezért mind1 ,hogy melyik van a kezemben.

    [link]

    [link]

    [link]

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák