-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peczek
aktív tag
Üdv mindenkinek.
Egy kérdés, ami inkább kettő:Korábban a Facebook app-ban, valakinek a bejegyzésében ha megnyitottam egy oldalt, egy cikket (pl. az Indexen), akkor az megnyilt a Firefoxban, mert így volt beállítva, de nem nyitotta meg a Firefoxot, és az oldalt, hanem csak akkor, ha megnyitottam a böngészőt utána. Tehát csak a háttérben nyílt meg.
Csináltam egy teljes frissitést, mert nem volt roaming netem, azóta az van, hogy fenyitja a Firefoxot minden alkalommal, nem győzöm lecsukni, és visszatérni a Facebokk app.ba. Hogy lehet ezt visszaállítani ?
Másik kérdés:
A telefonkönyvben elmentett telefonszámaimhoz, amik 0630 123456 alakban, és nem +3630 123456 alakban voltak elmentve, az elejére hozzáad egy +366 123456-ot, és úgy hívja számot (illetve nem hívja, mert ilyen szám nem létezik). Egyenként kell visszajavítani +3630 123456-ra. De pl. a UPC számát, ami a telefonkönyvben van, +36 1221 nak hívja, nem engedi a sima 1221-t, amit hívni szeretnék.
Mitől van, hogy lehet kijavítani?
-
Peczek
aktív tag
válasz
orso0355 #26198 üzenetére
Igen, a Telenornál elvileg működik az adatroaming. (Milánóban - és sajnos Svájcban, ott kb. 8000 Ft volt egy db. Index kezdőoldal, nem ingyenes a roaming - még működött). Sőt most Andalúziában időnként megjött a net, majd elment. De még a hívhatóság is elment időnként (csak segélyhívásra). Na hazajöttem, és csináltam egy teljes rendszerfrissitést. De, hogy működni fog-e az adatforgalom külföldön, azt csak a helyszínen tudom meg. pedig ma már a térkép helyett is googlemap-et használ az ember. Na majd a Mape.me, ahhoz nem kell net. De azért bosszantó nagyon.
-
Peczek
aktív tag
Bocs, tudja valaki, hogy hogy kell bekapcsolni az adat roamingot egy xiaomin?
Szerintem kikapcsoltam Marokkóban, és megszskadok sem bírom vissza kapcsolni, és most nagyon kéne
-
Peczek
aktív tag
válasz
spiderpig820 #6848 üzenetére
Köszönöm szepen, sokat segitettel, utáltam ezt a funkciót.
-
Peczek
aktív tag
üdv mindenkinek, egy kérdésem lenne:
hogyan lehet beállítani, hogy csörgésnél azonnal teljes hangeron szóljon a telefon. Jelenleg halkan kezdi jelezni a bejövő hívást, és fokozatossan erősödik a csengetes hangereje. azt szeretném, hogy rögtön teljes hangerovel jelezze a bejövő hívást. Köszi a segítséget.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Autós topik
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- Milyen autót vegyek?
- Stellar Blade
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Realme 9 Pro+ - szükséges plusz?
- BestBuy ruhás topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Project Motor Racing-Straight4 Studios
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Microsoft Surface Laptop 3 - 15 col - Fekete
- AKCIÓ! Sapphire Nitro+ RX 6800 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Iphone 16E 128GB Fekete Bontatlan 24 Hónap Garancia
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 1TB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged