Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    válasz duo #7249 üzenetére

    csak a windows defender van fent. nem használom a wint. csak az office miatt kellett néha.
    szar ez a 10-es amúgy meg lassú is (friss telepítés) még ssd-n is. -számomra. majd oska24 javaslatára win7re downgradelek. officera az is jó.
    szóval power shellben azért lekérdeztem az anti getvar-t kiderült hogy 1. szóval nem aktív az antirollback elvileg.
    megnéztem a neten van e "fastboot rom install"
    nos, van.
    ekkor gondoltam nagyot. linux alatt ugyanis jobban kézreáll az adb ráadásul a könyvtárszserkezetet is jobban ismerem. átbootoltam, betöltöttem a weboldalt és nekiláttam. itt a link:
    [link]
    ez windowsal mutatja, de a parancssor az parancssor kis túlzással.
    ez alapján elmondom hogy csináltam.
    a romot kicsomagoltam az asztalra.
    beléptem terminálból a rom "images" mappájába
    cd /home/usernevem/Asztal/kicsomagoltROMneve/images

    az adb és fastboot parancsok bárhonnan működnek de ha flashelni akarsz ott kell legyél ahol a cuccok.

    és akkor kiadtam az összes parancsot sorban:

    fastboot flash system system.img

    fastboot flash boot boot.img

    fastboot flash recovery recovery.img

    fastboot flash cache cache.img

    fastboot erase userdata

    fastboot flash userdata userdata.img

    fastboot reboot

    És kérem működött. amit két és fél három óráig szoptam win alatt az itt kb 3-5 perc volt.
    BL nyitott maradt. úgyhogy twrp linux alatt vissza, és felment megint az eu stabil. jobb híján.

    AZ EGYES PARANCSOK KÖZÖTT VÁRNI KELL. OTT TÖRTÉNNEK A DOLGOK A KONZOL SZÉPEN KÍÍR MINDENT. AKKOR ADJUK A KI A KÖVETKEZŐ PARANCSOT, HA VISSZAKAPTUK A PROMPTOT.

    Hint: klassz lenne ha egyéb custom romok működő metódusait megosztanák tapasztaltabb kollégák, mert mint a példám is mutatja, pontról pontra követve a számomra etalonnak tartott XDA leírásait, mégis beesett a gerenda.

    Egyébiránt köszi mindenkinek a segítő jobbot!

    [ Szerkesztve ]

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák