Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Előző évadokból láttam jópár részt (feleségem révén), meglepően érdekes, persze itt is voltak taktikázások, ordibálások, hisztizések, de az a helyzet hogy itt pont az ellenkezője történik mint máshol, egy idő után nem jobban megjátsszák magukat a celebek, hanem pont hogy kijön az őszinte énjük (Jenő séfben pl. nagyon csalódtam emberileg). Na persze lehet hogy pont ez a színjáték része :)

    Mindenesetre szerintem érdekes műsor, és nem annyira a celebvilág aljából merítenek, most is azért alapvetően (kivételek most is vannak persze :D ) "normális" emberek lesznek. Balázs és Kabát pedig (ha az ember elviseli őket, mert nem nyilvánvaló azért az se) nagyon feldobják a műsort.

    szerk: Mondjuk miután rágugliztam a nevekre (Kamarás Norbi = ÉNB Lali :D) kezdem átgondolni az "alapvetően normális emberek lesznek" kijelentésem ;] Egyébként nincs bajom a sráccal, látszik hogy ez az imidzse és nem hülye, pont ezért kíváncsi leszek hogy itt milyen szerepet fog játszani.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák