Új hozzászólás Aktív témák
-
.Szaki.
addikt
Egyetértek.
Így ebben a formában nem látom értelmét ennek a telefonnak, ennyi erővel szerintem egy egyszerű Xiaomi is megfelelő társ lehet, a rendszere átlátható és valószínűleg ilyen felhasználás mellett komolyabb gond nélkül hű társa lehet éveken át.
Egyébként nem tudom, hogy mostanában is van-e ilyen, de emlékszem, hogy a régebbi Huawei-eken és az én Honoromon is volt anno olyan beállítási lehetőség (nem emlékszem, hogy energiatakarékos üzemmód volt-e, vagy simán be lehetett állítani ezt a felületet), ami úgy nézett ki, mint egy Windows Phone. Jól látható volt és kényelmes is. Ha a mai napig tudja ezt az EMUI, akkor az is ideális egy ilyen telefon helyett.
-
hogabesz
aktív tag
Akkor úgy látom én leszek az első - és nem kötekedésből - aki nem ért ezzel egyet. Véleményem szerint azok az idősebb használók akik még nem használtak okostelefon ezelőtt nem gondolom, hogy türelmetlenül fogják nyomkodni, pont a tapasztalatlanságukból adódóan. Főleg, ha a gyártónak sikerül a droidot megfelelően optimalizálni a készülékre, és ezzel megérkeztünk a másik dologhoz, a hardverhez. Abban egyetértünk, hogy nem 1-2 évre veszi a célközönség a készüléket. Viszont, akiket ezzel a telefonnal megcéloznak nem is fogják "teleszemetelni" mindenféle alkalmazással, ennek fényében - nem azt mondom, hogy szükségtelen, de - nem feltétlenül kell jobb hardver. Én - és lehet, hogy ez nem a legszimpatikusabb dolog - a gyártó helyében minimális mennyiségű javítást küldenék ki utólag a telefonokra, vagy adott esetben akár egyet sem. Mert azt sem tartom kizártnak, hogy az ilyen készüléket igénylők döntő többsége nemhogy bankkártyával de még email címmel sem rendelkezik, hogy szükséges legyen neki a biztonságos droid. Persze ez az én véleményem, meg kell várni az első teszteket, azokból úgyis kiderül az igazság. Ez a telefon szerintem ugyanazt a célt szolgálja mint a "nagygombos butatelefonok" csak szebb köntösben
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Magyarország piacvezető szoftver webáruháza
- Bomba ár! HP EliteBook 850 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FULL HD I Cam I W10 I Gari!
- Samsung Galaxy Xcover 5 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 4 év gari - magyar bill. - Lenovo ThinkPad Z13 G1 - AMD Ryzen R7 Pro 6850U, 13.3" 2.8K OGS érintő
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest