Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hogabesz

    aktív tag

    válasz prolad #2 üzenetére

    Akkor úgy látom én leszek az első - és nem kötekedésből - aki nem ért ezzel egyet. Véleményem szerint azok az idősebb használók akik még nem használtak okostelefon ezelőtt nem gondolom, hogy türelmetlenül fogják nyomkodni, pont a tapasztalatlanságukból adódóan. Főleg, ha a gyártónak sikerül a droidot megfelelően optimalizálni a készülékre, és ezzel megérkeztünk a másik dologhoz, a hardverhez. Abban egyetértünk, hogy nem 1-2 évre veszi a célközönség a készüléket. Viszont, akiket ezzel a telefonnal megcéloznak nem is fogják "teleszemetelni" mindenféle alkalmazással, ennek fényében - nem azt mondom, hogy szükségtelen, de - nem feltétlenül kell jobb hardver. Én - és lehet, hogy ez nem a legszimpatikusabb dolog - a gyártó helyében minimális mennyiségű javítást küldenék ki utólag a telefonokra, vagy adott esetben akár egyet sem. Mert azt sem tartom kizártnak, hogy az ilyen készüléket igénylők döntő többsége nemhogy bankkártyával de még email címmel sem rendelkezik, hogy szükséges legyen neki a biztonságos droid. Persze ez az én véleményem, meg kell várni az első teszteket, azokból úgyis kiderül az igazság. Ez a telefon szerintem ugyanazt a célt szolgálja mint a "nagygombos butatelefonok" csak szebb köntösben :R

Új hozzászólás Aktív témák