Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NeDeRo

    csendes tag

    Ez mar a megszokott. A Blackberry egy ido ota nem tudja tartani a hataridoket, es a konkurenciahoz kepest dragabban adja a keszulekeit. Pocsek a marketing es ugy latszik Oket nem zavarja, hogy ezzel a tili/toli jatekkal lassan elveszitettek a vegfelhasznaloikat. Igen tudom a Keyone a TLC hataskorebe tartozik, de akkor is egy Balckberry referencia model es a szoftweare ceg ahogy ujabban magukat definialjak odafigyelhetne mert nem a TLC jaratja le magat hanem a Blackberry. Jomagam a mai napig egy Passport keszulek tulajdonosa vagyok, tehat ismerem az utobbi par evek "huzasait" es sokszor lobbantam fel rajuk. Pl a mai napig nincs meg OTA 10.3.3 frissitesem de mar egy eve beigertek es decembertol hitaztatjak a nagyerdemut, igaz azota rajottunk nem is lessz, csak egyeseknek.

    sajnalom oket marmint a keszulekeket nagyon osszerakot termekek voltak es gondolom ez a KEYOne eseteben is alni fogja a helyet de 500 Euro korult lehet mar jobb parameterekel rendelkezo keszuleket vasarolni. mennyire lessz siker? Semennyire, egy par elfogult es akinek szamit a szep stiluoso keszulek na persze van penze ra megvasarolja es ennyi! Be kellen latni nem lehet a vegletekig meglovagolni a kovetkezot " a mi keszulekunk a legbiztonsagosabb a piacon" ami valo igaz , nekunk van fizikai billentyuzettel rendelkezo keszulekunk szinten igaz, nekunk van egy zsenialis talalmanyunk a HUB (ami penzert elerheto ugyanolyan jol mukodik mas keszulekeken is). Ez nem szabadna feljogositsa oket hogy Snap 635 procival aruljak olyan arban mind mas mondjunk a Snap 820/821-el.

    Na mindegy dontse el mindenki neki mi mit er meg!

    NeDeRo

Új hozzászólás Aktív témák