- Netfone
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Szilícium-szén teleppel készül a Galaxy S26
- Milyen okostelefont vegyek?
- Végre bemutatkozott a Google Pixel 4a
- One mobilszolgáltatások
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hennet
aktív tag
válasz Dr. 444Hertz #2 üzenetére
Nos a probléma ott áll be manapság, hogy baromi hangzatos stratégiákat állítanak fel a cégek a termékképzésre ("maradjon innováció későbbre is"?), csak az árképzést valahogy nem ehhez igazítják.
Rosszul gondolom, ha azt mondom, hogy a felső-középkategória lassan eljut(ott) arra a szintre, hogy ár-érték arányban ne kelljen csúcskészülékben gondolkoznia gyakorlatilag senkinek aki nem csak státuszszimbólumot akar egy telefontól?
"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."
-
janeszgol
félisten
válasz Dr. 444Hertz #2 üzenetére
A Note kuriózum. És lehet még jobban ki fogja emelni a Samsung. Ma már egy középkategóriás telefon szinte(?) mindenre elég. Ott az A3 és A5 2017-es verziói. Kell azoknál több? Szóval megjelennek majd azok a márkák, amik kisebb rétegnek szólnak, de drágán. Legalábbis én így gondolom.
Ilyen Pl az MS Surface hibridjei is.[ Szerkesztve ]
-
doooo
veterán
válasz Dr. 444Hertz #2 üzenetére
Hát... ez azért nem minden évben volt eddig így... maradjunk annyiban, hogy mindkét széria hozz újabb és újabb dolgokat.
-
Fall-N
veterán
válasz Dr. 444Hertz #2 üzenetére
Csak lassan már a kötelezőkön kívül nem nagyon lesz igazi újdonság. A Note 7 sem hozott (volna) nagy újdonságot az S7-hez képest. Valószínű, hogy a Note 8 (ha ez lesz a neve egyáltalán) is hozza a home gomb nélküli, nagy, széles kijelzős dizájnt.
-
tom5598
senior tag
válasz Dr. 444Hertz #2 üzenetére
áh.... látod ezt hamarabb kell mondani sajna már elszálltak az árak, most a Holdnál tartanak
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Black Shark 4 PRO 5G 12GB/256GB garanciával dobozában eladó
- Apple iPhone 7 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S21 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest