Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz cairojack #34 üzenetére

    "Mert ha egy embernek nincs szüksége asztali progira, akkor annak valszeg elég egy jóval-jóval olcsóbb droid,"

    Nézd. 1 éve volt Asus TF101-em. Nem mondható, hogy gagyi vacak. Ennek ellenére csak a szenvedés ment vele. Mindenre volt 500 alkalmazás legalább, de mindegyiknél volt valami, amitől nem volt tökéletes. A PDF readerek lassúak voltak, az video lejátszó kiakadt egy 20 megabites fullhd mkv-től, aztán a droid lerogyott tőle, az ingyenes office alternativák szarok voltak, a win hálózatot nem kezelte rendesen. a levelezője állandóan kiakadt, a játékokhoz mindig újra kellett indítani, és átkókányolt vackokat kellett felrakni, hogy menjenek. NFS például. A képnézegetője minden szart belekevert, a játékok könyvtárait is. Szóval minden olyan volt mintha, de mégsem. Aztán megvettem az ipadot. Nagy volt az öröm, mert nem recsegett, nem nyikorgott, nem indult újra. Itt meg elegem lett abból, hogy JB nélkül szar minden. Nem lehetett képet törölni róla, ha pc-ről raktam fel, minden be volt korlátozva. Nem lehetett külső perifériát rárakni, a 16 giga 5 perc alatt betelt. És belevágtam, megvettem az RT-t.
    Itt végre azt kaptam, amit szerettem volna.

    Atomos win8: Mivel még nem jelent meg itthon szinte semmi, csak a régi atomosok, amiknél az RT messze gyorsabb, tovább bírja az akksi, igy nincs mihez viszonyítanom. Majd ha megjelenik a T100, megnézem. De addig a Surface RT a nyerő.

Új hozzászólás Aktív témák