Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBBones

    csendes tag

    válasz Aryon87 #48966 üzenetére

    Én most ezzel a cm11 el teljesen elégedett vagyok :) bár az fm transmitter kicsit erőszakos :D bezárod az applikációt, és magától újra indul. Meg mondjuk kicsit gyenge a jel erőssége szerintem, hogy most már csak a belső jeladót használja és nem erősíthető fel. De amúgy a ROM teljesen jól fut.

    A greenify-t én arra használom, hogy a telefon használatlan állapotban ne tartson fent annyi programot. Pl..: A menetrendek applikáció, yahoo időjárás applikáció, ezek akkor is futnak, ha te bezárod őket. (beállítás menü => alkalmazásokban, ha kikeresed, te magad is látod, hogy igen még mindig fut, mert ott van a kényszerített bezárás funkció). Amikor nem használom ezeket, akkor rányomok hogy hibernálja le a kijelölt programokat, és helyettem bezárja. Ami azért jó, mert a yahoo időjárás applikációja lekéri a hely adataidat, ami gps folyamat, ami aksit merít pluszba. Messengert, meg ilyeneket nem szoktam hibernálni, bár lehetne azt is, estére pl.. De vagy direkt :D vagy véletlen, de a messenger nekem egy idő után nem is jelez, hogy jönnek új üzenetek, csak ha hozzá nyúlok a telefonhoz. Szóval le hibernálja magát, ha sokáig nem piszkálom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák