Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istvan5

    csendes tag

    Sokan szidják a telefont olyanok akik szerintem még a kezükbe se fogták. Szerintem ez a ma kapható egyik legszebb telefon, sokáig nézegettem, hogy mit vegyek, és nem bántam meg.

    Nekem Vivaz van kb. 2 hónapja használom, szerintem alapvetően nagyon jó telefon, semmi baja nincs a rezisztiv kijelzőnek. Én elég nagy darab vagyok, nagy kezekkel (kb 105Kg) és simán hiba nélkül tudok sms-t írni rajta az első pillanattól kezdve. A hardwer szerintem elég gyors.
    Szerintem a mérete pont ideális, a zsebben simán elfér. Op. rendszerrel semmi baj nincs inkább ez a készülék alapvetően még telefon, és mellesleg sok mindent tud. Az egyéb oprendszerek inkább a netes képességeket fejlesztik aminek nem látom sok értelmét, talán a nagyon fiataloknak akiknek nincs laptopjuk, autójuk munkahelyük nekik van értelme a mobil netes dolgoknak, de aki fél nap vezet, vagy a munkahelyén is tud netezni és persze otthon is annak minek a mobil netes dolgok, sok értelmét nem látom.
    A navigációra Garmin-t használom teljesen jól működik. A videók és a fényképek jók. A hang viszont elég gáz a videón, mivel a mikrofon a készítő felé néz és minden hallatszik csak az nem amit felveszel.
    A kijelzőre mondhatnám tökéletes, de sajnos nem. Ha jó fényviszonyok mellett próbálsz videót vagy fényképet készíteni akkor alig lehet vmit látni, de sajnos ez szerintem az összes TFT kijelzős telefonnak a problémája.

    Összefoglalva ez egy jó és nagyon szép praktikus telefon, kisebb hibákkal, szerintem nagyon is megéri az árát.

Új hozzászólás Aktív témák