Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blunt

    aktív tag

    válasz erdoke #565 üzenetére

    Lehet én értem megint félre ( :P ) , de mi van akkor ha valaki amerikából épp európában van, teszem azt budapesten, független készülékkel épp magyar sim-et használ, viszont összes adat + hitelkártya amerikai, nem vásárolhat a store-ból teszem azt, ha éppen üzleti úton van csak azért, mert a sim épp bp-n van?
    Ha ez igaz, akkor azért bekaphassák elég mélyen. Ki fogom próbálni magyar simmel hétfőn, csak várom az aktiváló kódot a függetlenítésre... Addig sajnos csak külföldi simmel tudom használni, az meg nem ad választ a kérdésemre.

    Abban egyetértek, hogy vannak hiányosságai, a temérdekű mennyiségű junkról, ami a store-ban van már nem is beszélnék, de úgy gondolom, hogy itunes és android market is kilencven százalékban hulladék. Ugye nem kell kihangsúlyoznom a "Fart" és társai jellegű abszolút felemelő horderővel bíró programokat. Vagy a 300 féle TIP calculatort.

    Én a szifon "táborba" még a legelső kiadásnál szálltam be, azért ott is voltak borzalmas elmaradások, arról nem is beszélve, hogy IOS4 kellett ahhoz, hogy eljussunk a multitaskig. Szóval most nem pro kontrázni akarok, meg tudom, hogy nem állsz a szifon oldalán, de úgy gondolom, hogy az MS belátható időn belül ezeket mind mind orvosolni fogja (orvosolnia kell), ha azt akarja, hogy az emberek tömegesével pártoljanak át hozzájuk.

    Social networkinget tök jól megcsinálták benne, csak mondjuk azt ne felejtsük el, hogy a közösségi site-ok (mondjuk facebook) ugye a 11-21 éves célcsoportot célozza meg, ami szerintem nem a leginkább tehetős réteg.
    De majd meglátjuk, mi lesz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák