- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Vivo V40 5G - az első benyomás fontos
- Átlépi végre az iPhone az 5000 mAh-t?
- Redmi Watch 5 - formás, de egyszerű
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Brutál akkuval érkeztek az Ulefone X16 modellek
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
Új hozzászólás Aktív témák
-
keIdor
titán
válasz
jooker82 #388 üzenetére
Mobile Meeting-en három 2X-et is megnéztem. Kettőt az LG standon, egyet meg magánembernél.
Úgy szaggatott mind a három, hogy rossz volt nézni, de kérdezd csak meg SzlobiG-ot vagy gamek!ller-t, akik ott voltak velem. 2X-en felhúztam a screenlock-ot, középen 1 másodpercre megállt, majd ment tovább. Már ott beszaggatott. De a képernyő lapozgatás se volt jobb.Az a vicc, hogy az 1 magos Black smooth-abb volt. Számomra egyébként felettébb érdekes, hogy itt az oldalon is csomóan lecserélik a 2X-et más 1 magos, régebbi készülékre.
Az meg a vicc netovábbja, hogy még mindig csak 2.2 fut rajta, miközben a 2.3 már csomó más készülékre van...
Na mindegy, olcsó húsnak...
-
bokrosolajos
őstag
válasz
jooker82 #401 üzenetére
Szerintem még nem fogtál ilyet a kezedben. Nincs lefújva, pl. szálcsiszolt aluminium.
Az tény, hogy alapból hidegebb az érzetre, de amint működni kezd a teló, bemelegszik. Mint írtam korábban, hűtési célt szolgál, jól vezeti a hőt a műanyaggal ellentétben, a fém ház hátlapján bordák gyűjtik a hőt, amit a felületen szétterítve ad át a környezetének..
A fémmel szembeni antenna hatásfok csökkentés ugyanannyira tudományosan megalapozott tévhit, mint hogy a mikrohullámú sütő rákkeltő.
Általános iskolai fizikából is ismert,hogy a fémek jól vezetik a hangot, jobban,mit a műanyag. Nem véletlen nem készül Triangulum vagy Hangvilla plasztikból. De ha ez sem győz meg, keress egy aluminium csövet és koccintsd az ajtókerethez, aztán ugyanezt tedd meg egy PVC csővel. Azt is gondold át, hogy a műanyag nyílászárók mennyivel hatásosabban zárják ki a hangot az utca zajából. De ha minden kötél szakad gondold csak át, hogy a fémek vezetik az áramot (hullámok), míg a műanyag szigetel!
Akkor tehát letudtuk azt, hogy a fém jobban vezeti a hullámokat.Nézzük másik irányból! A fizikából ismert, hogy a hullámok elnyelődése arányos a közegben való áthatolás mélységével. Magyarán, minél vastagabb anyagon kell áthaladni,annál többet veszít. most akkor gondold át,melyik anyagot kell vastagabb fallal megépíteni, a törékeny illetve hajlékony, kevésbé formatartó PVC-t, vagy az erős aluminiumot?
Visszatérve az elejéhez, hogy keretes legyen: a fém ház azért vezeti jól a hőt, amiért kevésbé áll ellen a hullámoknak,hiszen a hullámok rezgései melegítik át magát a fémet.
Semmi értelme a fémet azért kritizálni, mert a közege jobban ellenállna a mikrohullámoknak., még pedig azért, mert pont fordítva van.
-
LordTech
tag
válasz
jooker82 #394 üzenetére
Nem felesleges, mert a többi ''több ezer'' topic olvasó legalább látja, hogy nem minden úgy van, ahogy te irod. Tévedsz, ha azt hiszed, hogy időt pazarolnék rád. Milyen véleményed irod a többinek? Az elkeseredett 2X ajánlgatásod, mert lelked mélyén te is tudod, hogy a GS2 jobb. MUHAHAHA Amúgy eszem ágában sincs lecserélni a DHD-t csak nem birom az ilyen kis hernyókat.
-
DarkByte
addikt
válasz
jooker82 #388 üzenetére
Hmm, oké. Mindenféle variációban van a neten, valószínűleg ezért írom rosszul. Bocs mindenki.
Igazából úgy is ki fogom próbálni a 2X-et ha oda jutok, és az alapján döntök. Egyelőre még a Galaxy S-ről váltás is csak halvány terv. Ha nagyon őszinte akarok lenni akkor még ezt sem használom ki teljesen, leginkább a több-jobb-szebb marketing gépezet dolgozik megint, és inger szerűen hat akaratlanul is.
-
LordTech
tag
válasz
jooker82 #388 üzenetére
Megértem, hogy megvan álmaid telefonja és örülsz. De csak azért itt a konkurenciát nincs miért lejárasd, amiért teljesen tisztába vagy vele, hogy a GS2 messze leveri a 2X-et. Igényesebb a 2X? Majd menj és próbáld ki a GS2-öt. Arra meg ne hivatkozz, hogy 2.2-es oprendszer van rajta, mert ez inkább sajnálatra méltó. 2.2-el árulják a csúcskészüléküket 2011-ben. No comment. Továbbá egy jó ideje optimalizálják rá a 2.2-öt és ez jött ki belőle, akkor majd kiváncsi vagyok mi sül ki a gyorsan összedobott 2.3-ból, amit garantálom ,hogy nem a közeli hetekben kap meg a készülék.
-
LordTech
tag
válasz
jooker82 #383 üzenetére
Erre mondtam, addig nem hagylak békén, ameddig itt fanolod az LG-t, viszont a konkurensekről olyanokat állitasz, ami nem is igaz. Miért te fogtad a kezedben a Galaxy SII-öt? Mert az irásodból ahogy látom nem. Látszik, hogy kemény? Mindjárt dobok egy hátast.
A GS2 hátulja teljesen rendben van, fogása tökéletesen illeszkedik a tenyérbe és a 2X-el ellentétben egy kis design is szorult rá. A kijelzője tökéletes, de nem SA+ szintű.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Azonnali játékos kérdések órája
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Foxpost
- Formula-1 humoros
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Bittorrent topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- hcl: MS Office365 Linuxon
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14600KF 32GB DDR4 1TB SSD RX 6700XT 12GB Zalman Z1 Plus Seasonic 650W
- Apple iPhone 14 128GB , Kártyafüggetlen
- AKCIÓ! ASROCK H310CM i5 9600K 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3050 8GB DeepCool Tesseract SW 500W
- Bomba ár! Dell Latitude E5550 - i5-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" FHD I W10 I HDMI I Cam I Gari!
- LG 65QNED87T / 65" - 164 cm QNED / 4K UHD / 120Hz & 3ms / HDR 10 Pro / FreeSync Premium / HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest