Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beccyboy

    aktív tag

    válasz demars #16394 üzenetére

    Rootoláshoz nem kell gépre kötni a telefont, ha JB van fent. Felteszed az sd kártyára a root.zip-et és gyári recoveryből telepíted.
    CWM-et az update.zip-pel tudod telepíteni, de ez csak ideiglenes. Ha feltetted, akkor újraindítás nélkül tedd fel a választott kernelt. Azért innét, mert a gyári recovery nem engedi. Szóval ezért kell.
    Kernel telepítésénél válassz cwm és twrp között. Ugyan azt tudja, a cwm a megszokott, de csak gombokkal tudsz navigálni, a twrp pedig érintős, kényelmesebb. Szóval kernelt ne úgy telepítsd, ahogy leírtad, hanem recoveryből,és igen, benne van a recovery a fájlban, de nem ugyanaz, mint az update.zip, mert az csak ideiglenes.
    Amúgy ha kernel flash progival teleőítenél akkor a gyári fájlkezelővel is ki tudod választani a telepítendő kernelt, de tényleg ne ezt használd.
    A gyári kernel meg azért nincs ott LQB-re, mert mikor Carline megcsinálta még nem volt kint az LQB.

    Szóval nem kérdeztél nagy baromságokat, csak ezen a héten már én is vagy ötször leírtam ezeket. De nem baj én még bírom idegekkel:DDD:DDD

    Caffeine addict.

Új hozzászólás Aktív témák