Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petkerek

    újonc

    Sziasztok!

    Új vagyok itt, a segítségeteket szeretném kérni, mivel nem vagyok túlzottan otthon a témában. Van egy kb fél éves S3 Neo készülékem, ami az utóbbi időben fura dolgokat produkál. Azzal kezdődött, hogy egyszer írás közben a kijelző vibrált majd kikapcsolt. Ekkor 56%-on volt az akku, de visszakapcsolni nem tudtam, csak ha töltőre tettem, ekkor már 1%-ot mutatott csak.
    Innentől kezdve az addig jó akkum minden töltés után hamarabb merült. Ezt úgy kell érteni, hogy készenlétben kikapcsolt wifi és adatforgalom mellett fél óra alatt lemegy 80%-ra,
    Gyári akkut kivettem, enyhén fel volt púposodva, kicseréltem újra. Első töltés után elment a telefon vele 2 napot. Ezt követően ugyanaz a tünet, leveszem a töltőről és az első fél órában 20 %-ot merül, majd ezt követően a használati feltételektől függetlenül fél nap alatt lemerül. (Kb 1 óra kijelző idővel.)
    Vírusirtás volt, nem találtunk semmiféle problémát. Factory reset után nulla telepített appal ugyanez a probléma fent áll.
    Fejlesztői módban a háttérben futó appokat 1re limitáltam, szinkronizálás kikapcsolva, de semmi nem változik.

    Van esetleg ötletetek mi lehet a probléma?

Új hozzászólás Aktív témák