Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FistXL

    aktív tag

    Ez a telefon egy ipari hulladék, borzasztó ránézni is, lassú, akad, a tárhely factory reset után instant meg van telve, ha mindent letiltasz lesz kb. 2gb, ami elég egy messengerre :DDD. Én 2 napot bírtam ki vele, egyik ismerősöm 2 évig nyúzta (még mindig nem értem, hogy hogyan bírta), aztán odaadta nekem, hogy földhöz vághassam. Elismerem, hogy zsigerből utálom az összes Samsung eszközt, de ahhoz, hogy ekkora hulladékot csináljanak, tehetség kell.
    A Samsung TV-m 2 nap után becsíkozódott, a Samsung ramom tetű lassú volt, a Samsung telefonom pedig a a dobozból történő kivétel után használhatatlan volt. SSD-t akartam tőlük venni, de miután a Samsung merevlemezem úgy ment tönkre, hogy évente 1 napig volt gépben, mert ez volt a biztonsági mentés minden adatomról, kiverte a biztosítékot. Megjegyzem, nem volt dobálva.
    Soha többet Samsungot, mert ennyire sz@r termékeket a leg nonamebb gyártónak is arcpirító lenne legyártani...
    Boldog új évet!

    [ Szerkesztve ]

  • FistXL

    aktív tag

    válasz MeroM #692 üzenetére

    Tényleg lassú volt a ram, kicseréltem Kingmaxra és mintha új gépem lenne. Ha a tévémben Samsung panel van, szeretnék gratulálni az LG-nek, hogy kiválogatott pár jó panelt a sok vacakból. És ne kelljen már naponta ürítgetnem a tárhelyet, ez már 2016-ban is nagyon gáz volt, a konkurensek sokkal jobbat kínáltak ennyi pénzért. Amoled is csak azért került bele, mert olcsóbb volt a legyártása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák